Reklam Alanı
ios 72 views 0

İOS Uçuş Takip Uygulamaları

İOS Uçuş Takip Uygulamaları

Son zamanlarda hava alanlarında yaşanan bombalı saldırılar sonrasında hava alanlarındaki güvenlik önlemleri oldukça arttı. Aynı zamanda insanların uçak seyahatlerini tercih etmeye başlamasıyla beraber uçakla bir yere gitmek iyice stresli bir hal almaya başladı. Gün içinde birçok uçağın rötarlı kalkması, uzayıp giden yolcu sıraları bitmek bilmeyen bir sorun gibi büyümektedir.

Bu kasvetli ve stresli yolculukta başınıza gelecekleri önceden kestiremezsiniz ama İOS uçuş takip programlarıyla, uçuşunuzla ilgili tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Uçağınızın rötarlı kalkacağını ya da ertelendiğini öğrenebileceğiniz uygulamalar;

App In The Air

Hayatının büyük bölümünü uçak ile bir yerden bir yere gitmeye harcayanlar için en ideal uygulamadır. Sanal bir uçuş asistanı olmasının yanında, kullanıcılara online check-in gibi birçok işlemi kolayca yaptırıyor.

FligtStats

Diğer uygulamaya göre bütçesi biraz daha kısıtlı olan kullanıcılar için uçuş takip ve programlama imkanı veriyor. Uygulama sayesinde gideceğiniz yolu, haritayı ve saatleri rahatlıkla görebilirsiniz.

FlightAware Flight Tracker

Uçuş programları arasında ücretsiz hizmet veren bir uygulamadır. Gerçek zamanlı olarak tüm dünyada o anda yapılan uçak seferlerini takip edebilirsiniz.

Planes Live

Planes Live, bütçesi daha kısıtlı olan kullanıcılara hitap ediyor. Uygulamayı daha çok uçakları ve helikopterleri daha çok tanımak isteyenler kullanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.