Kapat
İOS synic
ios 165 views 0

İOS Yeni Eşleştirme Uygulaması 4Sync

İOS Yeni Eşleştirme Uygulaması 4Sync

Günümüz dünyasında artık mobil cihazlar o kadar hayatımıza girdi ki bırakın bir taneyi, iki tane cihaz bile bize yetmemeye başladı. Çoğu zaman bu cihazlardan işlerimizi devam ettirebilmemiz için işlem yapacağımız dosyaları birbirlerine aktarmamız gerekiyor. Bu anlamda bilgisayar, telefon, tablet ve birçok akıllı cihaz için bulut depolama sistemleri hizmet veriyor. Bunlardan birisi de 4Sync ‘dir.

4Sync Uygulaması


Mobil cihazlar için App Store’da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama, verilerini depo edebilmek için ücretli üyelik almanız gerekmektedir. Uygulama Google’un sunduğu Google Drive ve bir başka bulut depo proğramı olan Dropbox gibi cihazlar arasında dosya eşleştimesi yapıyor.

Programın en büyük artısı ise, dosyalarınızın bulut depolama sisteminde yedekli olarak saklanmasıdır. Akıllı cihazlarınız çalınsa bile, bu bulut depolama sistemleri sayesinde dosyalarınız hep güvenilir olarak korunuyor ve bilgi kaybı yaşamıyorsunuz. Ayrıca dosyalarınızı istediğiniz arkadaşla paylaşıma açabilme özelliğiyle de diğerlerinden bir adım öne çıkıyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.