Gündem

IP68+ Sertifikalı NOMU S10 Pro Modeli

NOMU ismindeki akıllı telefon üreticisinin S10 Pro’nun çok daha büyük ve güçlü versiyonu IP68+ sertifikalı S10 Pro modeli, suya ve toza dayanıklılık açısından akıllı telefonu yeniden anlamlandırıyor.

NOMU S10 Pro Modeli Özellikleri

Akıllı telefonlar gelişen teknolojiyle doğru orantılı olarak gelişmiştir ve maliyeti de bu doğrultuda akıllı telefonlara olan hassasiyeti artırmıştır. Bütçemizin önemli bir bölümünü ayırmak pahasına sahip olduğumuz akıllı telefonlar sağlamlıkta bir Nokia 3310 ile yarışamazken servis problemleri de durumu zorlaştırıyor. Bu nedenle darbelere, suya ve toza karşı dayanıklı akıllı telefonlar riskli işlerle uğraşanlar için daha cezbedici oluyor. Ancak estetiğe önem verenler genelde kaba bir görünüme sahip olduğu için bu cihazları tercih etmiyor.

NOMU S10 Pro ince ve hafif yapısıyla, doğa koşullarına oldukça sağlam tepkiler vermesiyle estetik sorunun önüne geçiyor ve S10 Pro sahip olduğu IP68+ sertifikasıyla suya ve toza fırsat vermiyor. 5000mAh bataryaya sahip olmasıyla da dikkat çeken cihazın büyük pil ve enerji tasarrufu teknolojisi sayesinde yaklaşık 3 günlük bir kullanım garantisi mevcut. Ayrıca S10 Pro’nun dış kaplaması, Almanya’nın Bayer kentinde üretilen yüksek kaliteli yumuşak kauçuktan oluşur. 2 metre su altında en küçük parçası dahi 1 saat boyunca su geçirmeyen NOMU S10 Pro 2 dayanıklılığını bu şekilde ispatlamıştır. NOMU S10 Pro düşmelere karşı, suya ve toza karşı dayanıklı olmasıyla inşaat işçileri, kömür madencileri, denizcilik işçileri vb. için tercih sebebi olmuştur.

NOMU S10 Pro 2 Fiyat

135 dolar gibi oldukça makul bir etiket fiyatıyla satışta bulunan Android 7.0 Nougat işletim sistemini kullanan, 32 GB hafızalı 221 gram ağırlığındaki çift Nano SIM Kart özelliğindeki NOMU S10 Pro 2 Türkiye’de resmi olarak yer almıyor. S10 Pro, S10 Pro’nun küçük kardeşi diye tabir edilebilen Nomu S10 modeline göre çok daha büyük depolama kapasitesine, daha yüksek çözünürlüğe ve daha iyi su geçirmezliğe sahiptir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.