Akıllı TelefonlarBlogSosyal Medya

iPhone Duvar Kağıtları – Cep Telefonu Duvar Kağıtları – Full HD

iPhone Duvar Kağıtları sizler için internetten derlediğimiz birbirinden güzel 200 adet duvar kağıdı cep telefonunuzun çok daha güzel görünmesi sağlayacaktır. İnternetten derlediğimiz ekran duvar kağıtları bazen çok güzel bir doğa manzarası, bazen bir şehrin en güzel bölgesi, bazen çok güzel bir hayvan resminden oluşmaktadır. Bazen yağmur damlası ve kar tanesinin yakından çekilmiş bir fotoğrafta bulabilirsiniz. Kendi ruh halinizi yansıtacağınız iphone cep telefonunuz için duvar kağıtlarını istediğiniz zaman sitemizi ziyaret ederek değiştirebilirsiniz.

iPhone Duvar Kağıtları

Nasıl Ayarlanır

iPhone telefonunuzda beğendiğiniz duvar kağıdını ekran resmi olarak kullanmak için Ayarlar > Duvar Kağıdı > Yeni Bir Duvar kağıdı Seç yolunu izleyiniz. En son ekranda indirdiğiniz duvar kağıdını da göreceksiniz. Yine aynı yolu izleyerek daha farklı duvar kağıtlarını da deneyebilirsiniz.

iphone duvar kağıtları

Şu ana kadar birbirinden güzel duvar kağıtları paylaştık. Cep telefonunuz yada iPhone telefonunuz için kendi ruh halinizi yada kendinizi yansıtan bu resimlerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca internetten derlediğimiz listemiz sizler için bitmedi. Çok daha güzel duvar kağıtları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Cep Telefonu Duvar Kağıtları

Tüm iPhone cep telefonu modellerinde kullanabileceğiniz ve android cep telefonlarında da kullanabileceğiniz full hd olarak internetten derlediğimiz duvar kağıtları resimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz.


İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı