Ana Sayfa ÇözümNet iPhone instagram Video indirme Nasıl Yapılır

iPhone instagram Video indirme Nasıl Yapılır

Instagram son yılların en popüler video ve fotoğraf paylaşım uygulaması özelliğinin çok daha ilerisine giderek neredeyse en müthiş sosyal medya olmayı başarmıştır. Bu kazanım ile içerisine yüklenen binlerce videonun yanın da birçok kişi Instagram’ı fotoğraf ve video arşivi olarak da kullanmaktadır. iPhone instagram Video indirme Nasıl Yapılır sorusunun cevabı sizler için verilmektedir. İnstagram video ve fotoğraf indirme mümkündür ancak bazı gerekli işlemler ve uygulamalar gerekmektedir.

İçindekiler

Instagram

İnstagram uygulamasın da ve Android sistemle maalesef direk olarak video indirmeye izin vermemektedir. Bunun sebebi Instagram için oldukça önemli olmaktadır. Çünkü bir çok fotoğrafçı kendi fotoğraflarını gerekse de çektikleri diğer fotoğrafları hesapların da paylaşmaktadırlar. Instagram hesapları hem güvenliği, hem telif haklarını güvenlik amaçlı korumak için internet sistemi üzerinden indirmeye izin vermemektedir. İOS bu konu da daha katı aslında uygulama iki platformda da mantıkla işlemektedir.

iPhone instagram Video indirme Nasıl Yapılır

iPhone instagram Video indirme Nasıl Yapılır
iPhone’da instagram Video indirme Nasıl Yapılır

Instagram’dan iPhone üzerinden bir video, fotoğraf indirmek için uygulama ya da internet sitesi üzerinden mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Genellikle güvenlik gereği IOS’un bu şekilde izin vermemesi ve dışarıdan bir uygulama da yüklenememesi sebebiyle sizin için faydası olacaktır. Bu uygulama ile fotoğraf veya video indirmek için videonun bağlantı linkini kopyalamanız gerekmektedir. Instagram’dan ilgili medyayı açmalı ve sağ üstte bulunan alt alta 3 noktalı simgeye tıklayın ve bağlantı adresini kopyala seçeneğine dokunmalısınız.

Instagram’dan iPhone

Daha sonra telefonunuz da documents uygulamasını açmalısınız. Bağlantı URL’sini kopyalayarak hızlı bir şekilde indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Telefonunuzun albümler bölümün de videoyu rahatlıkla görebilirsiniz. Hangi videoları indirilebilirsiniz? Bura da önemli olan indirilecek videonun bağlantı URL si kopyalanabilir olmasıdır.

Bağlantı adresini kopyalamak için video adresi herkese açık olması ve gizli hesap olamaması gerekmektedir. Gizli hesaplar bağlantısı kopyalanamayan hesaplardır. Gizli hesaplarda video indirilemez mi? Bu tarz hesaplarda videolar iOS uygulaması üzerinden yapılmamaktadır. IOS uygulamalar Instagram ile çalışarak istemediği uygulamalar da bulunmamaktadır.

Bu uygulamaları dışarıdan indirme isteğiniz iOS sistemlerinin özelliği gereği izin verilmemektedir. Bu videolar IOS Instagram uygulaması ile koruma halindedir ve indirmek için tek seçenek bilgisayar ile tarayıcı indirmek olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Klavyede TL İşareti ₺ Nasıl Yapılır? TL İşareti Kopyala ₺

Bu yazımızda sizlerle klavyede TL işareti nasıl yapılır konusuna değineceğiz. Dünya üzerinde kullanılan birçok para biriminin bir sembolü vardır. Türkiye’de para...

Tik İşareti ✔ (Onay İşareti) Nasıl Yapılır? Kopyala [Çözüm]

(✔) Tik işareti Word ve Excel gibi bilgisayar programlarında kullandığımız işaretlerin başında gelir. Hazırladığımız sunumlarda, ödevlerde Word ve Excel de bu...

Sonsuzluk İşareti (∞) Klavyede Nasıl Yapılır ve Kopyala

Sonsuzluk işareti (∞), bir diğer adıyla lemniskat eğrisi, başı ve sonu olmayan, sonsuza kadar var olacak anlamında kullanılan bir simgedir. Bu işaretinin...

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma Güncel

Türk Telekom kullanıcıları herhangi bir soruları olduğunda ya da bir sorunla karşı karşıya olduğunda internetten Türk Telekom müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma ...

Son Yorumlar