Blog

iPhone Müzik İndirme Programları

İPhone müzik indirmek, tüm müzik severler için ücretsiz bir şekilde AppStore’dan kaldırıldığından beri zaman alıcı bir iş haline geldi. iOS yaratıcıları yasa dışı müzik dağıtımından korumak için özen gösterir.

Ancak, yine de iPhone müzik indirme programları için birkaç uygulama kaldı. Ayrıca Android cep telefonları için müzik nasıl indirilir konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.

En Popüler iPhone Müzik İndirme Programları

Spotify, hoş bir arayüz ile harika bir müzik indirme servisidir. iPhone için Spotify, mevcut tüm parçaları klasik, rock ve diğerleri gibi türlerine göre gruplandırır. Belirli bir parça bulmak istiyorsanız, arama ünitesine gidin. Spotify çoğunlukla akış uygulaması olarak kullanılır, ancak çevrimdışı oynatma için parçaları da kaydedebilir.

Free MP3Box, müzik indirme için en iyi çözüm olarak kullanılabilir. Free MP3 Box, kullanıcıların YouTube aramasına bağlı olarak herhangi bir şarkıyı yayınlamalarına izin verir.

Tidal, Spotify’a benzer bu uygulama kapsamlı işlevsellik, müzik paylaşımı ve çevrimdışı dinleme modu sunuyor. Çevrimdışı Mod ile istediğiniz parçayı doğrudan iPhone’unuza kaydedebilir ve İnternet bağlantısı olmadan dinleyebilirsiniz.

Apple Müzik Uygulaması

Yerel iPhone müzik uygulaması herhangi bir iPhone, iPad ve iPod Touch’a yüklenmiştir. Size hemen hemen tüm gerekli müzik çalar işlevlerini; çal / duraklat, durdur, çalma listesi oluşturma ve daha fazlasını vermektedir. Müzik uygulaması iOS’un bir parçası olduğu için düzenli olarak güncellemeler ve yeni özellikler alır. En son ve en kullanışlı seçeneklerden biri çevrimdışı çalma için müzik kaydetme yeteneğidir.

Çevrimdışı çalma için kolayca müzik kaydedebilirsiniz. Bunun için müzik uygulamasını çalıştırın. Bir şarkı veya sanatçı arayın. Şarkının veya sanatçının adının yakınında üçlü noktaya dokunun. Çevrimdışı kullanılabilir yap’ı seçin. Artık çevrimdışı dinleme için parçaları kaydedebilirsiniz. Abonelik için ödeme yapana kadar şarkılar çevrimdışı olarak kalır. İptal etmeye karar verirseniz, parçalar kaybolur.

Google Play Müzik İle İndirme

Google geliştiricileri sayesinde, uygulamalarını hem Android hem de iOS cihazlarında kullanılabilir hale getirdiler. Böylece, Apple hayranları bile Google Play Müzik ile yeni veya favori parçaları indirebilir ve keyfini çıkarabilir. Ücretsiz sürüm yalnızca müzik yayını yapmanıza izin verir. Abonelik alırsanız, müzik şarkılarını telefonunuza kaydedebilir ve İnternet bağlantısı olmadan çalabilirsiniz.

Şarkıları Google Play Müzik ile almak için yapmanız gerekenler şunlardır. Uygulamayı kurun ve çalıştırın. Bir abonelik alın. Bir şarkıyı, bir albümü veya çalma listesini açarak indir simgesine dokunun. Ayrıca, üç nokta işaretine dokunup İndirme eylemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Android cep telefonları için müzik nasıl indirilir konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu