Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
galaxy note 8
İnceleme 296 views 0

iphone Sahiplerinin Bile Kıskançlıkla Baktığı 6 Galaxy Note 8 Özelliği

Bilindiği üzere Samsung ve İphone arasındaki rekabet büyük… İki marka da gerek tasarımları, gerek özellikleri ile kullanıcılarını heyecanlandırmayı başarıyorlar. Ancak geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ön siparişe sunulan Samsung Galaxy Note 8 alıcılarına sunduğu özelliklerle ile İphone sahiplerini de kıskandırdı. 6 Galaxy Note 8 Özelliği;

6 Galaxy Note 8 Özelliği

Çerçevesiz Kasa

Bir telefonu elinize aldığınızda ilk dikkatinizi çeken kasası olur. Samsung çerçevesiz kasasıyla bir ilke imza atmış. Ne kadar dayanıklı olacağı bilinmese de elinizde çok zarif duracağı bir gerçek. Bu telefon aynı zamanda çift arka kameraya sahiptir. Optik ve digital zoom imkanı sağlayan bu kameralar özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler için biçilmiş kaftan.

1.5 Metreye Kadar Su Geçirmez

Bu özellik birçok Samsung kullanıcısını mutlu edecek. 1.5 metre derinlikte suyun altında 30 dakika boyunca kalabilen bu akıllı telefon sayesinde düşecek diye suyun yanına telefonlarıyla gidemeyenler ya da daha derinde fotoğraf çekmek isteyenler için birebir. Note serisinin akıllı kalemi bu defa ekran kapalıyken de not alıyor ve aynı zamanda telefonunuzun ekranı kilitliyken bile notlarınızı görüntülemenize olanak sağlıyor. Bu özelliğin kullanıcılara çok büyük bir rahatlık sağlayacağı kesin; evde, yolda, toplantıda… Artık not almak çok daha kolaydır.

Galaxy Note 8’de sunulan renk seçenekleri de göz kamaştırıcı. Gece siyahı, orkide grisi, altın sarısı ve mavi renkleri, şık tasarım özellikleri ile de buluşunca herkeste hayranlık uyandıracağa benziyor. Yer verilen batarya 3 bin 300 mAh. Bu özellik, telefonunuzun pilinin dayanıklı ve uzun ömürlü olacağına işaret ediyor. Biliyoruz ki özellikler ne olursa olsun batarya dayanıklı değil ise bir şey ifade etmez, ancak Samsung yer verdiği batarya ile bu soru işaretini de akıllardan siliyor. Galaxy Note 8 tüm bu özellikleriyle gerçekten İphone sahiplerini bile kıskandıracağa benziyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.