Kapat
iPhone'da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Yüklenir
ios 595 views 0

iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Yüklenir

iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Yüklenir , iPhone mesaj yükleme, iPhone mesajım silindi, iPhone fotoğraf yükleme, iPhone silinen fotoğrafı yükleme, iTunes, iCloud

iPhone’da Silinen Metin Mesajları Nasıl Geri Alınır

iPhone‘unuzdaki bazı önemli mesajları mı kaybettiniz veya sildiniz mi, ve bu silinen mesajlar arasında önemli bir bilgi mi var? O zaman endişelenmeyin. iPhone’dan silinmiş mesajları kurtarmanın uygulama kullanmadan iki yolu vardır . Bunlar;  iCloud kullanarak ve  iTunes’u kullanarak.  Şimdi iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Yüklenir yazımız ile devam edelim.


iPhone’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Yüklenir

Metin Mesajlarını iCloud Kullanarak Geri Yüklemek

iPhone silinen fotoğrafı yükleme

iPhone’unuzu iCloud veya iTunes’a yedeklediyseniz, yanlışlıkla sildiğiniz mesajlarınızı geri yükleyebilirsiniz. Bunun için;

 1. Apple kimliğiniz ve şifrenizle https://icloud.com adresinde oturum açın.
 2. Metin Mesajları üzerine tıklayın (eğer mesajlarınızı göremiyorsanız yedekleme yapılmamıştır).
 3. Eğer mesajlarınızı görüyorsanız ihtiyacınız olan mesajları bulmak için mesajlar içinde arama yapınız. Mesajlarınızı bulduysanız;
 4. Şimdi iPhone’unuza dönün ve iPhone’unuzdaki Ayarlar > iCloud‘u seçin.
 5. Metin Mesajlarını kapatın (ya da kapalı olduğundan emin olun).
 6. Bir pop-up göreceksiniz. “iPhone’uma devam et” seçip devam edin.
 7. Şimdi metin mesajlarınızı tekrar açın.
 8. Birleştire”  dokunun ve bekleyin. Birkaç dakika sonra silinmiş metin mesajlarınızı iPhone’unuzda tekrar göreceksiniz.

iTunes’dan Silinen Metin Mesajlarını Geri Yüklemek

iPhone'da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Yüklenir

iCloud metin mesajlarınızı geri getiremediyseniz endişelenmeyin. Denemek için iki seçeneğimiz daha var. Öncelikle silinmiş metin mesajlarını bir iTunes yedeği ile kurtarmayı deneyelim.

iTunes’daki otomatik senkronizasyon seçeneğini devre dışı bırakmamışsanız, PC veya Mac’inizle her senkronize ettiğinizde bir yedek oluşturmuş olmanız gerekmektedir.

 1. iPhone’unuzu senkronize ettiğiniz bilgisayarınıza bağlayın. Bağlantı sonrası iTunes açılmalı eğer açılmazsa manuel olarak iTunes açın.
 2. iPhone’unuzun bilgisayarda görünmüş olmalı, şimdi iPhone’nunuzu seçin.
 3. Daha sonra “Yedeklemeyi geri yükle“yi seçin.
 4. Önceden yedeklediğiniz tüm veriler artık telefonunuzdaki veriler ile değiştirilecek. Bu işlem birkaç dakika sürecektir.

iPhone’da yanlışlıkla silmiş olduğunuz mesajlarınızı geri getirdiğinizi düşünüyoruz. Eğer geri getirme işlemini yapamadıysanız, herhangi bir adımı atlamış yada herhangi bir adımda bir yanlış yapmış olabileceğinizi düşünüyoruz. Size sunduğumuz önerileri tekrar deneyerek silinen mesajlarınızı geri getirme işlemini yapabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.