Reklam Alanı
Dizi 114 views 0

Kalp Atışı Dizisi

Kalp Atışı

Dizi sektöründe piyasaya yeni çıkmış olan dizilerin birisi olan Kalp Atışı adlı dizi büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Başrollerini Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in paylaştığı dizide büyük bir aşk hikâyesi ön plana çıkmaktadır.

Kalp Atışı dizisinin konusu

2017 yılında piyasaya giren bu dizide Öykü Karayel’in canlandırdığı Eylül adlı lise öğrencisi birçok kişinin diziye ilgi duymasına sağlamıştır. Kalp atışı dizisindeki Eylül karakteri 18 yaşında genç bir kızdır. Eylül, agresif ve egolu tavırların yüzünden öğretmenleri tarafından pek sevilmez.

Eylül’ün öğretmeni Ali Asaf Denizoğlu Marmaris’te öğretmenlik yapan bir ünlü bir cerrahtır. Ali Asaf Denizoğlu ünlü bir cerrah olmasına rağmen bu lisede huzur bulmak ve doktorluktan uzaklaşmak için öğretmenlik yapmak istemektedir. Eylül’ün zor bir hayat yaşadığını gören ali öğretmen genç kızın elinden tutarak onu top fakültesi kazanmasını sağlamıştır. Yolları bu evreden sonra ayrılan ikilinin yıllar sonra İstanbul’da bir hastanede karşılaşmaları sonucu asıl hikaye başlamaktadır.

Eylül ve Ali’ nin birbirilerine olan sevgisini ve ilgisini anlatan bu diziyi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.