Reklam Alanı
Sinema 52 views 0

Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2 Filmi

Komedi alanında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan bir film olmuştu. Bu filmin devam serisi Kardeşim Benim filmi niteliğinde olan Kardeşim Benim 2 filmi 24 Kasım 2017 de vizyona girecek.

Kardeşim Benim 2 filminde de başrolleri ilk serisindeki gibi Burak Özçivit ve Murat Boz paylaşıyor. Ve söylentilere göre Murat Boz’un çapkınlığı yüzünden terk edilmesi sebebi ile senaryo değişikliğe uğruyor ve ilk filmin aksine Aslı Enver devam niteliğindeki yapımda rol almıyor.

Kardeşim Benim 2 filminde yönetmen koltuğunda ilk filmde de olduğu gibi Mert Baykal bulunmaktadır. Filmin senaristi de Zafer Külünk’ tür.

Oyuncular

Murat Boz ve Burak Özçivit’ in başrollerini paylaştığı filmde Ferdi Sancar,  Leyla Feray,  Pınar Deniz gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır.

Filmin Konusu

Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz)’ ın arkadaşı olan Tato (Ferdi Sancar) vefatı sebebiyle son vazifelerini yerine getirmek için köye giderler.  Cenazeden iki gün sonra evlenecek olan Hakan’ın başı büyük dertlere girmektedir. Didem’in Babası Muzaffer kızının ünlü bir şarkıcı ile evlenmesini istememektedir. Bu yüzden sürekli olarak Hakan’ın açığını aramaktadır. Nitekim gittikleri cenazede bazı olaylar olması nedeniyle yepyeni bir komedi izleyicilerini beklemektedir.

Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.