Blog

Kariyer Net Hesap Silme Nasıl Yapılır

Kariyer net sayfası hem iş ilanı arayanların hem de işverenlerin çok fazla kullanmış oldukları bir sitedir. Bu sitede hesabınızı istediğiniz sürece aktif bırakabilirsiniz. Aynı zamanda hesabı kullanmak istemiyor ve uğraşmak istemiyorsanız sayfanızın öyle kalmasını sağlayabilir ya da sayfanızda yer alan öz geçmişi silerek sayfanın boş durmasını sağlayabilirsiniz. Sayfanın tamamen ortadan kalkmasını istiyorsanız da sayfanızı tamamen kapatabilirsiniz. Peki, kariyer net hesap silme nasıl yapılır sorusunun cevabını hep beraber inceleyelim.

Kendi Hesabınıza Giriş Yapın

İlk olarak kariyer net sitesine kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmalısınız. Kendi hesabınıza girdikten sonra hesap silme bağlantısını kullanın ve bu bağlantıdan yola çıkarak hesap silme sayfasına gidin. Hesap silme sayfasında karşınıza bir onay ekranı gelecektir. Bu olay ekranında hesabınızı silmek istediğinize dair olarak evet silmek istiyorum sekmesine tıklayın. Aynı zamanda bu ekranda hesabınızı silmeye başladıktan sonra karşınıza neler çıkacağı ve neler yapmanız gerektiği yazıyor olacaktır. Eğer ki bunları okuduktan sonra hesabı silmek istemezseniz, silmekten vazgeçtim ve geri dön adlı tuşa basabilirsiniz ve böylelikle hesabı silmemiş olursunuz.

kariyer net Hesap Silme

Kariyer Net Hesap Silme
Kariyer Net Hesap Silme

Hesap silme sayfasında karşımıza hesabı silip silmek istemediğimize karar verebilmek amacıyla birtakım maddeler çıkar. Bu maddelerden ilkinde sizin kayıtlı olmuş olduğunuz iş haberlerinden kaydınızın silineceği ve bunlardan bir daha e posta alamayacağınız yazmaktadır. İkinci maddede ise eğer ki siteden eğitim satın alındıysa bir daha bunlara giriş yapılamayacağı ifade edilmektedir.

Üçüncü maddede daha önceden kişinin başvurduğu firmalara gönderilen öz geçmişinin geri çekileceğini dair firmalara bilgi gideceğim ifade edilmektedir. Son olarak dördüncü maddede ise kişinin başvurmuş olduğu firmalardan bundan sonra herhangi bir mesaj ya da e-posta gelmeyeceğini ifade etmektedir. Sizler eğer ki bu maddelerin olmasını istemiyorsanız evet silmek istiyorum tuşuna rahatlıkla basabilirsiniz.

Hesabı Sil Butonu

Kariyer Net Hesap Silme
Kariyer Net Hesap Silme

Artık kariyer net hesabı silmeye karar verdikten sonra karşımıza son olarak hesabı sil adlı buton çıkacaktır. Bu sayfada hesabımızı neden silmek istemediğimizi kariyer net sayfası bizden öğrenmek isteyecektir. Burada yaklaşık 5-6 adet neden yer almaktadır ve bizler bu nedenlerden kendimize uygun olanı seçerek hesabı neden silmek istediğimiz ifade edebilir ve hesabı sil butonuna rahatlıkla dokunabiliriz. Tüm bunlar sonucunda ise hesap tamamen silinmiş olacaktır.

Ayrıca bakınız: Azar hesap silme

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu