Kapat
Katlanabilir Telefon Samsung Galaxy X
İnceleme 238 views 0

Katlanabilir Telefon Samsung Galaxy X Yolda

Katlanabilir Telefon Samsung Galaxy X Yolda

Teknolojik gelişimlerle birlikte akıllı telefon piyasasına yeni özellikli telefonlar girmeye devam ediyor. Son olarak en çok merak edilen telefon serilerinden birisi olan katlanabilir telefonlardır. Katlanabilir telefon serisi çıkarmak isteyen Samsung firması yeni bir seri çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon piyasasında büyük bir ses getirecek olan katlanabilir telefon, Samsung Galaxy X adıyla teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak.

Sadece Güney Kore için üretilecek!

Samsung firmasının yaptığı bir açıklamada, katlanabilir telefon Samsung Galaxy X serisi ilk etapta sınırlı sayıda üretilip, sadece Güney Kore’ de satılacaktır. Telefona büyük bir rağbet olması halinde diğer ülkelere de satış olması bekleniyor.


100 bin adet üretilecek!

Samsung Galaxy X katlanabilir telefonu Güney Kore içerisinde 100 bin adet olarak piyasaya sürülecektir. Talebin artış göstermesine göre yeni bir serinin piyasaya sürülmesi düşünülmektedir.

Samsung Galaxy X katlanabilir telefonunun yeni görüntüleri piyasaya sızdırıldı. Bu telefonun görüntüsü ve kullanıcı ara yüzü birçok haber sitesinde yayınlanmaya başladı. Kullanışlı ve güzel bir ara yüze sahip olduğu sızdırılan resimlerde görünmektedir.

Samsung firmasının ilk katlanabilir telefonu olacak olan Samsung Galaxy X’ in ne kadar rağbet göreceği ise merak konusudur.

Geçtiğimiz günlerde ZTE firması dünyanın katlanabilir ilk telefonu olarak ZTE Axon M serisini piyasaya sunmuştu. Samsung Galaxy X’ in de ZTE Axon M ile aynı kullanıcı deneyimine sahip olması beklenmektedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.