Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Kıvrımlı Ekran Philips 349X7FJEW
İnceleme 422 views 0

Kıvrımlı Ekran Philips 349X7FJEW

Kıvrımlı Ekran Philips 349X7FJEW

Daha önce eğer kıvrımlı bir ekran karşısına geçtiyseniz verdiği o mükemmel görüntünün keyfini tatmışsınızdır. Düz olan ekranlara göre özellikle oyun ve film alışkanlıkları olan kişilerin kıvrımlı monitörlerden daha fazla keyif aldığı bir gerçektir. İncelemesini yaptığımız Philips 349X7FJEW kıvrımlı bir panelin yanında;

Kıvrımlı Ekran Philips 349X7FJEW

  • Ayriyeten tam olarak 34 inçlik bir ekrana sahip ve 21:9 oranında da geniş görüntü sunma imkanı vermektedir. Bu yüzden oldukça özel bir monitör olduğu gibi özel bir kesime hitap ettiğini de kabul etmek lazım. Ayrıca bağlantı açısından da zengin bir monitör olduğunu söylemeliyiz.
  • Üzerinde bulunan 2 adet HDMI bağlantısı sunuyor bunlardan birini 2.0 diğerini 1.4 olarak sunmakta.
  • Bunun yanında DisplayPort 1.2 bağlantısı da bulunmaktadır.
  • Ayrıca 4 adet de USB bağlantısı bulunmaktadır. Bu bağlantıları telefon şarj olarak da kullanabilmektesiniz.
  • Son olarak ses giriş ve çıkışlarının bulunduğunuza belirttiğimiz monitör de ayrıca 5 watt gücünde 2 adet hoparlör bulunmaktadır. W-LED arka aydınlatma kullanan VA LCD panelinden oluşan bu ekran 60 Hz’de 3440×1440 piksel bir çözünürlük sunmaktadır.

Özel Opsiyonlu Yeni Tasarım Philips 349X7FJEW

Netice de Philips 349X7FJEW olağanüstü bir performans ve görüntü kalitesiyle kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Belirttiğimiz gibi özel bir kesime hitap eden bu ekran sunmuş olduğu canlı renkleri, kavisli hatları, keskin tasarımı ve bağlantı çokluğuyla geniş bir kullanım alanı sağlamakta. Bu özelliklerde bir monitör arıyorsanız aradığınız tam olarak Philips 349X7FJEW. Sunmuş olduğu bu keyifli deneyimi yaşadığınız zaman vazgeçilmez bir ekran haline gelecektir sizin için.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.