Blog

Kiwi Hesap Silme Nasıl Yapılır

Kiwi merakınızı gidermek amacı ile yakın ya da uzak çevrenizde bulunan arkadaşlarınız ya da takipçilerinizle ilgili bilgileri öğrenmenize yardımcı olur. Başkalarının soru sormasını ve sizin sorulara cevap vermenizi sağlayan uygulamadır. Kiwi’nin kuralı vardır ve bu kuralı herkesin örnek alması gerekmektedir. Kiwi, soru sorarken cevapları güvende ve rahat bir şekilde herkese açık fikirli olan bir topluluktur. Kiwi hesap silme nasıl yapılır sorusunun yanıtı sizler için verilmektedir.

Ayrıca bakınız: Tinder hesap silme

Kiwi Amacı

Kiwi, kendinizi ifade etmenizi, meraklı olmanızı ve ilgi çekebilecek türden bazı soru sormanızı tavsiye eder. Böylece alacağınız güzel cevapların içeriği de giderek eğlenceli ve bilgilendirici bir hal almaktadır. Ayrıca soru ve cevap yaptığınız kişileri bu sayede tanıma fırsatını tamamen elde edersiniz. Kiwi çok kullanışlı ve sosyal bir platformdur. Bu sosyal alanda birçok arkadaş edinebilirsiniz.

Kiwi Hesap Silme
Kiwi Hesap Silme

Kiwi Hesap Silme

Kiwi kullanıcılarının hesap silme işleminin birçok sebebi olabilmektedir. Bu sebeplere değinecek olursak, örneğin kullanıcıların oldukça çok bildirim alması olabilir. Fakat sitenin profil sistemi içerisinde bildirim ayarları bulunmaktadır. Bu nedenle ayarlar doğrultusunda ana bildirim ayarları üyenin kendi ana isteğine göre ayarlanır. Kiwi kullanıcılarının birçok silme sebeplerinden bir ise, Kiwi’den çok daha popüler olan diğer uygulamalara ya da siteleri seçmeleridir. İnternet ile Kiwi benzeri çok site yer almaktadır. Bu sebeple de sitelerin kendilerini diğer benzeri sitelerden ayırt edici bir şekilde yenilemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde Kiwi gibi siteler üyelerini kaybetmeye başlar.

Açıklamalı Silme İşlemi

Kiwi hesabınızı kısa süreli kapatamazsınız. Kiwi hesabınızı uzun süre kullanmadığınız zaman hesabınız pasif hale gelecektir. Bu nedenle Kiwi hesap silmeyi gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken yapmanız gereken hesap silme işlemini takip etmenizdir. Bu şekilde Kiwi hesabınızı doğru ve eksiksiz olarak silebilirsiniz. Kiwi hesap silme işleminde ilk yapmanız gereken şey Kiwi sitesine giriş yapmanızdır.

Hesap silme için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmelisiniz. Siteye giriş yaptığınızda sitenin sağ üst köşesinde bulunan adam sembolüne tıklamalısınız. Bu sembol profilinizi temsil eder. Daha sonra profil kısmının sağ üst köşesinde yer alan çark simgesine tıklamanız gerekmektedir. Bu simgeye bağlandıktan sonra ekranınızı aşağıya doğru kaydırın hesabı sil bağlantısına tıklayınız.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu