Kapat
Instagram Hesap Dondurma
ÇözümNet 212 views 0

Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Güncel

Instagram Hesap Dondurma ve Instagram Hesap Dondurma Linki , Instagram Geçici Olarak Hesap Kapatma , Instagram Hesap Silme son zamanlarda arama motorlarında Instagram ile ilgili en çok aranan bilgilerden bir kaç tanesidir. Bir çok Instagram kullanıcısı kısa süreliğine Instagram Hesap Dondurma yapmak istiyorlar. Instagram hesaplarını dondurmak isteyenler uygulama yada masaüstü Instagram hesaplarında hesap dondurma işlemi ile ilgili herhangi bir bölüm bulamamaktadırlar. Bunun nedeni Instagram’ın hesap dondurma işlemini ayrı bir sayfaya taşımış olmasıdır.

Neden Instagram Hesaplarınızı Donduruyorsunuz

  1. Çok fazla zaman harcıyorum.
  2. Yazılı, vize veya final tarihleri yüzünden.
  3. Derslerimi etkiliyor.
  4. Kız / Erkek arkadaşım istiyor.

Instagram hesaplarını dondurmak isteyen kullanıcıların ortak nedenler yukarıda listelenen sebeplere benzemektedir. Kullanıcılar hesaplarını silmek yerine kısa süreliğine dondurma işlemi yapmak istemektedirler. Bunun nedeni ise Instagram oluşturdukları etkileşimi kaybetmemek olarak söylenebilir.


Instagram Hesap Dondurma Linkine Erişin

Instagram Hesap Dondurma

1. Instagram hesaplarını kısa süreliğine dondurmak isteyen kullanıcılar hesap dondurma linkine uygulama içerisinde ulaşamamaktadırlar. Link Chrome, Firefox, Safari, Explorer gibi ayrı bir tarayıcıda açılmaktadır. İkinci maddedeki linke tıklayınız.

2. Instagram hesabınızı geçici olarak dondurmak için ilgili link https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

3. Açılan sayfada Hesabını neden kapatıyorsun sekmesinden “Ara vermek istiyorum” seçeneğini seçin.

4. “Devam etmek için şifreni lütfen tekrar gir” sekmesine şifrenizi giriniz.

5. Sayfanını hemen altında bulunan Hesabımı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklayın. Artık Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmış / dondurmuş oldunuz.

Instagram Hesabınızı Dondurduktan Sonra Bilinmesi Gerekenler

  1. Instagram hesabınızı geçici olarak kapattıktan sonra Instagram da paylaştığınız fotoğraflar, videolar, beğeniler, hikayeleriniz, profiliniz, yorumlarınız tekrardan Instagram hesabınıza giriş yapana kadar uygulamada gizlenir.
  2. Hesablarını donduran kullanıcıların korkusu fotoğraflarının silinecek düşüncesidir. Fotoğraflarınız hiç bir şekilde silinmez, geçici olarak gizlenir. Hesabınıza tekrar giriş yaparsanız fotoğraflarınız tekrardan görünür olur.
  3. Instagram hesabınız donduran kullanıcıların bilmesi gereken önemli bir konuda Instagram kullanıcı adı, e-postası yada şifresini not etmesidir. Çünkü bir çok kullanıcı hesaplarını dondurduktan sonra kullanıcı adı, e-posta yada şifrelerini hatırlamakta güçlük çekmektedirler.
  4. Kullanıcı adı, şifre, yada e-posta hesaplarını unutan kullanıcılar tekrardan aynı kullanıcı adı yada e-posta hesabı ile Instagram hesabı açamazlar.

Instagram hesaplarını dondurmak / geçici olarak kapatmak isteyen kullanıcılar için oluşturduğumuz rehber yazımızın faydalı olduğunu düşünüyoruz. Hesabınızı geçici olarak dondurma işlemi sırasında yaşadığınız bir sorun varsa yoruma yazarak belirtebilirsiniz.

admin