Reklam Alanı
Space-Satellite
İnternet 98 views 0

Kulaklığı Olmayan Kulaklık Batband

Teknolojik projeler dur durak bilmiyor. Bu konuda bazen Kickstarter benzeri sitelerde vakit geçirmek keyif verebilir. Bazen Alamayacağınız Teknolojiler” ekim ayı için gerekliliği zorunluluk oldu. Çünkü insan üzerinde kıskandıracak önemli elektronik aletlerin hayata geçişi üzerinde gün saydıklarını beklemek çok heyecan verici olabiliyor.

Moonspike Kişiye Özel Ay Roketi

Aya seyahat etmemiz pek olası değil. En azından şimdilik böyle bir fırsat yok, bunun oldukça pahalı olacağını öngörmek zor değil. Ay’a bir yolculuk yapamazsak, neden oraya bir roket göndermeyelim? Düşünenlere bir vizyonumuz var.  Kristian von Bengtson – Chris Larmour adında iki kişi Aya yolculuk üzere Kickstarter’da bir roketleme projesini aktif hale getirdiler. Amaçları Aya yapacakları yolculuk için makul bütçelerle de olabileceğini göstermektir. Moonspike Projesine yatırım işlemi sağlarsanız kendinize ait tüm dijital anılarınızı ay sistemi üzerinde saklayabilecek..

Kulaklığı Olmayan Kulaklık Batband

Kulağınıza bir şey takmaktan ve kalabalıktan uzaktan telefon görüşmeleri yapmaktan bıktık, Batbandın her türlü kulaktan olması gerekmez. BatBat, ses iletimi için kafanızın yarısını kulaklarınıza ve kemik yapınıza tutacak şekilde tasarlanmış bir kulaklık kullanır. BatBand tüm akıllı telefonlarla bütünleşir ve bildiğimiz kulaklıklar gibi çalışır. BatBand müzik dinlemek için pekiyi değil. Ancak telefon görüşmesi yapmak için kesinlikle idealdir. BatBand Kickstarter 150.000 doları hedefliyordu, ancak 20 gün süren proje 479.000 dolara ulaştı.

Lazer Tıraş Bıçağı Skarp

SkarpÇok amaçlı lazer ustura Scarp 150.000 $ ‘ı hedef aldı ve iki buçuk ayda 3.145.000 $’ a ulaştı. Tıraş etmekten zevk duyan Skarp, deride yanma, kesme, kaşıntı, alerji veya çizik bırakmaksızın günlük bakımın keyfini çıkarmanızı sağlar. Skarp yaratıcıları, bunun şimdi 5.000 yıldır tıraş olan insanlar için “haklı” bir ayrıcalık olduğunu iddia ediyor. Yalnızca ABD’de yılda 2 milyar adet jilet vardır. Alüminyum 6061 alaşımı ile tasarlanmış Skarp 50 bin dakika boyunca aktif kalabilir. Mart 2017’den itibaren ABD’de üzerinde satışa başlatıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.