Blog

Kwai Hesabı Nasıl Silinir Güncel

Kwai tüm dünyada ortalama 700 milyon kullanıcı tarafından kullanılan ilham verici ve ilginç videoların olduğu bir uygulamadır. Kwai son zamanlarda Türkiye’de de bir çok kişinin kullandığı sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir

Bir çok kullanıcı çeşitli nedenlerden dolayı Kwai hesabını silmek istemektedirler. bir çok sosyal medya uygulamasında olduğu gibi Kwai Hesabı Nasıl Silinir sorusunun cevabı aslında çok basittir. Bir çok sosyal medya hesabının aksine Kwai Hesabı Nasıl Silinir sorusunun cevabı uygulama içerisinde mevcuttur ama sinsice 🙂 sanki bulunmasını istenmiyor gibi gizlenmiştir.

Ayrıca bakınız: Snapchat hesabı nasıl silinir?

Kwai Hakkında Ufak Tefek Bilgiler

Kwai Hesap Silme
 1. Kwai uygulaması telefon numarası onayı istememektedir. Bu yüzden bir çok kullanıcı kolayca e-posta hesapları ile üye olabilmektedirler.
 2. Kwai, kullanıcılarına tüm dünyadan kişilerle etkileşim kurma olanağı sunmaktadır.
 3. Kwai kullanıcılarına çok çeşitli video çekimi deneyimi yaşatmaktadır.
 4. Kwai kullanıcılarına fotoğraflar ile slayt oluşturma imkanı sunmaktadır.

Kwai Hesabı Nasıl Silinir

Kwai hesabını silmek için;

 1. Uygulamayı açın.
 2. Sol üst köşede bulunan alt alta 3 çizgili kısma dokunun.
 3. Açılan sekmede Ayarlar seçeneğine dokunun.
 4. Açılan sayfada Geri Bildirim ve Yardım seçeneğine dokunun.
 5. Açılan sayfada Geri Bildirim seçeneğine dokunun.
 6. Açılan sayfada altta bulunan Hesabımı Sil butonuna tıklayın.
 7. Açılan sayfada herhangi bir nedeni seçip hesabınızı silebilirsiniz.
 8. Hesabınızın tamamen silinmesi 72 saat sürebilmektedir uyarısı gelecektir. Bu saatin dolmasında önce hesabınızı tekrar kullanmanız durumunda, yani uygulamaya tekrar giriş yapmanız durumunda, Kwai hesabınız tekrar aktif olacak ve yeniden hesap silme işlemini yapmanız gerekecektir.
 9. Kwai hesabınızı sildikten sonra paylaştığınız tüm fotoğraf ve videolarda silinecek ve hiç kimse artık fotoğraf ve videolarınıza ulaşamayacaktır.

Kwai tüm dünyada hatırı sayılır bir kullanıcıya ulaştıktan sonra diğer tüm sosyal medya uygulamaları gibi hesap silme işlemini ayrı bir internet adresine taşıyacağını düşünüyoruz. Böyle bir durumda sitemizde güncel yazıyı paylaşacağız.

Kwai Hesabınızı Silmeden / Kapatmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Kwai hesaplarını cep telefon numarası ile koruma altına alan kullanıcılar hesap silme işlemi sırasında cep telefonlarına gelen kodu ilgili alana yazmaları gerekmektedir.

Kwai hesaplarını silen kullanıcılar tekrardan aynı e-posta yada cep telefonu numaralarını tekrardan kullanamamaktadırlar.

Yeni bir hesap açmak için yeni bir e-posta hesabını kullanmanız gerekmektedir.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu