Kapat
Kwai'den Video Nasıl İndirilir Android
Android 183 views 0

Kwai’den Video Nasıl İndirilir Android

Kwai’den Video Nasıl İndirilir Kwai kullanıcılarının en çok beğendiği videoları cep telefonlarına indirmek isteyenlerin sordukları soruların başında gelmektedir. Kwai sayesinde kullanıcılar çektikleri kısa videolara onlarca değişik filtre kullanarak Kwai hesaplarına yükleyip diğer Kwai kullanıcıları ile paylaşabilmektedir. Peki Kwai kullanıcıları en çok beğendikleri videoları cep telefonlarına nasıl indirecekler? Kwai’den Video Nasıl İndirilir ;

Kwai’den Video Nasıl İndirilir Snaptube

Kwai’den video indirebilmek için ayrı bir APK uygulamasına ihtiyaç var. Sizle paylaşacağımız bu uygulama ile hiç bir şekilde kullanıcı adı yada şifrenizi kullanmadan Kwai’den video indirebileceksiniz. Uygulamanın adı Snaptube. Snaptube uygulamasını indirmek için “https://www.snaptubeapp.com/tr/” adresinde uygulamayı indirin. Uygulamanın APK versiyonu mevcuttur. iOS (iPhone) kullanıcıları bu uygulamayı cep telefonlarına indirememektedirler. Cep telefonlarınıza APK uygulamaların nasıl kurulacağını bilmiyorsanız Android APK Uygulamaları Nasıl Yüklenir adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Snaptube uygulamasını cep telefonlarınıza kurduysanız artık Kwaiden video indirme işlemini nasıl yapacağınızı anlatmaya geldi. Video indirmek için aşağıdaki adımları tek tek uygulayınız.

Kwai'den Video Nasıl İndirilir

Kwai’den Video Nasıl İndirilir

  1. Kwai hesabınızda oturum açınız.
  2. Beğendiğiniz videonun üzerine tıklayınız.
  3. Videonun sol üst köşesinde bulunan sağa doğru giden ok işaretine dokunun.
  4. CEp telefonunuzun hemen alt kısmından yarım bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada SnapTube ile indir seçeneğini bulunuz. Eğer açılan sayfada Snaptube ile indir seçeneği yoksa “Daha Fazla” seçeneğini seçip tekrardan açılan sayfada SnapTube ile indir seçeneğini bulunuz.
  5. Beğendiğiniz video uygulama içerisinde yeni bir tarayıcı içerisinde açılacaktır. Videoyu oynatmak için Play seçeneğine dokunun.
  6. Play seçeneğine dokunduktan sonra videonun sağ alt köşesinde sarı bir ok işareti çıkacaktır. Bu işarete dokunduğunuz zaman tekrardan küçük bir sayfa açılacak ve hangi formatta indirmek istediğinizi soracaktır.
  7. Videoyu isterseniz Wi-Fi ağı yada cep telefonunuzun interneti ile indirme seçeneğini seçebilirsiniz. Artık Kwaiden beğendiğiniz videonun indirme işlemi başlayacaktır.
  8. Kwaiden indirdiğiniz videoları uygulamanın sağ üst köşesinde görebilirsiniz.

Kwaiden indirdiğiniz videoları başka bir sosyal medya hesabında paylaşmanız sizlere zarar verebilir. Videoları indirip paylaşmak dışında video ile ilgili bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.

Kwai’den video indirme işlemi sırasında herhangi bir sıkıntı yaşadıysanız yoruma yazarak yardım isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.