İnceleme

LG Cam 360 İncelemesi

LG Cam 360

LG’nin ürettiği son kameralardan olan LG Cam 360 , bugün inceleme konumuz. Ürünle ilgili aklımızda kalan izlenimlere göre, eğer gezmeyi ve gezerken gördüğünüz şeyleri kaydetmeyi seven biriyseniz, LG’nin 360 CAM ürününü size tavsiye edebilirim. Cihazın küçük boyutlarda tasarlanması sayesinde, cepte kolayca taşınabiliyor ve tek elle basit şekilde kullanılabiliyor. Ürün 360 derece özelliğiyle 2K video ve 16 MP fotoğraf çekimine olanak tanımış.

Ürün Tasarımı

LG Cam 360’ı elimize aldığımızda, oldukça hafif olduğunu fark ediyoruz. Daha sonra teknik verilere baktığımızda, ürünün 77 gram ağırlığında mat ve sert bir maddeden tasarlandığını gördük. Cihazın sağ ve sol bölmesinde yer alan tuşları kullanarak cihazı aktif hale getirip kullanabiliyorsunuz. Kamera iyi bir tutuş imkanı sağlasa da bir koruyucu kılıfla kullanılması daha iyi olacaktır.

LG Cam 360’da dikkatimizi çeken en önemli özellik, ürünün hem arka hem de ön kamerasında lenslerin mevcut olmasıdır. Cihazın hemen ön tarafında büyük bir fotoğraf ve video çekebildiğiniz bir tuş yer alıyor. Cihazın yan taraflarında ise, güç tuşu ile 180 ve 360 derece çekim yapabildiğiniz çekim ledlerini görebilirsiniz. Cihazın alt arafında da USB Type-C bağlantı noktasını bulabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.