Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Logitech G903 Kablosuz Şarjlı Gaming Mouse
İnceleme 414 views 0

Logitech G903 Kablosuz Şarjlı Gaming Mouse

Logitech G903 Kablosuz Şarjlı Gaming Mouse

 

Logitech G903 tam anlamıyla bir oyuncu Mouse olduğunu söylememiz gerek. Ürün kablosuz Mouse olarak bile tüm kablolu Mouse’lardan daha hızlı olduğunu belirtelim. 1ms tepki süresiyle Lightspeed teknolojisinden yararlanan bu kablosuz Mouse oyun tutkunlarına güzel ve akıcı bir deneyim sunmakta.

Logitech G903

Logitech sensör olarak 12.000 dpi hassaslığa ayarlanabilen PMW3366 kullanılmış. Bu hassaslık ayarını ise mouse’un üzerinden ayarlama imkanı sunuyor. Ayrıca mouse’un sağ ve sol tarafına yerleştirilmiş olan mıknatıslı tuşlar ile sabit panel kolaylıkla değiştirilebiliyor. Logitech Mouse’ı farklı yapan diğer bir özellik ise daha önce kablosuz mouse’larda duymaya alışık olmadığımız bir özellik olan kablosuz şarj özelliği. Logitech bu alanda PowerPlay adını verdiği ve kablosuz şarj olanağı sunan bir Mouse pad’i ile bu imkanı vermekte.

Logitech G903

Bu kablosuz şarj özelliğinden yararlanmak istediğiniz zamanlarda ise mouse’un altında bulunan girişe PowerCore parçasını takmanız gereklidir. Taktıktan sonra ise size hiçbir engel yapmadan kendiliğinden şarj olabilmekte. 8 saatte kendini şarj eden bu Mouse şarjdan çektiğinizde ise ışıklı özellikleriyle ortalama 24 saatlik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bu özellikleriyle kablosuz Mouse isteyen ve tasarıma önem veren kullanıcılar için oldukça güzel bir deneyim sunmaktadır.

Logitech G903Oyun Mouse’u Logitech G903

Logitech G903 tasarım ve ayrıca hassaslık bakımından sunmuş olduğu kullanım kolaylığı ile kısa sürede birçok kullanıcının memnuniyetini kazanmış bir ürün oldu. Fakat biraz pahalı fiyatıyla kullanıcıların gözünü korkuttuğu bir gerçektir. 599 liralık fiyatıyla piyasada ki en iyi ve en teknolojik bir Mouse olduğunu da belirtelim.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.