Reklam Alanı
Sinema 176 views 0

Maide’nin Altın Günü

Maide’nin Altın Günü

Ülkemizin en başarılı olduğu komedi dalında yeni bir film daha geliyor. Keyifli bir gün geçirmek isteyen sinemaseverlere duyurulur. Maide’nin Altın Günü 8 Aralık’ta sinemalardaki yerini alacak.

Film Ekibi

Ezgi Mola,  Mesut Can Tomay,  Hilmi Özçelik,  Gülhan Tekin,  Demet Gül gibi oyuncuları bir araya getiren yapımda başrol olan Maide karakterini Ezgi Mola canlandırıyor. Serkan Altuniğne’nin senaristliğini yaptığı filmde yönetmen koltuğunda ise Caner Özyurtlu bulunmakta. 8 Aralık’ta vizyona girecek filmin yapımcılığını TAFF Pictures üstlenmiştir.

Filminin Konusu

Maide (Ezgi Mola) hastalık derecesinde titiz ve kolay beğenmeyen bir kadındır. Yaptığı altın günleri ile mahallede adından epey söz ettirmiştir. Bir süredir ara verdiği altın günlerine tekrardan hızlı bir dönüş yapmaya karar veren Maide’nin düzenlediği altın gününde aile yadigarı olan gerdanlığının çalındığını fark eder. Bu gerdanlığı bulmak içinde düzenlediği altın gününe gelen herkesten şüphelenir ve yeğeni Yağmur (Mesut Can Tomay) ile liste yapıp peşlerine düşer. Gerdanlığı ararken başlarına gelen komik olayları anlatan bu filmde Maide ve Yağmur el ele verip bir dedektif  edasıyla aile yadigarı olan gerdanlığı bulmaya çalışacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.