Kapat
Reklam Alanı
Gündem 793 views 0

Merakla Beklenen GTA 6 Çıkıyor

Bilgisayar oyunu severler merakla GTA 6’nın çıkış tarihini merak ediyordu. Beklenen açıklama nihayet geldi. Açıklamayı GTA oyunlarının tasarlayıcı firması olan Rockstar Games’in endüstri analizi ve GTA 6 oyununu da tasarlayacak olan Michael Pachter yaptı. Pachter açıklamalarında Rockstar Games’in bilgisayar oyunu çıkarırken aceleci olmadığını, GTA 5’i çıkardıktan sonra 5 sene geçmesine rağmen hala sürekli satıldığını hatırlatarak GTA 6 oyunun 2020 yılında ancak tanıtılabileceğini oyunun tasarlanma ve uygulanma sürelerinin 2021 yılının sonu ile 2022 yılının başlarını bulabileceğini söyledi.

Rockstar Games Başka Oyunların Peşinde

GTA oyunlarını piyasaya süren Rockstar Games 2018 yılında Red Dead Redemption 2 oyununu piyasaya sürmeye çalışıyor. Şirketin bütün elemanları bütün yoğunluklarını ve çabalarını bu oyunun kusursuz olması ve bir an önce oyun severlere ulaşabilmesi için çalışıyor. Dolayısı ile bu kadar yoğunluğun içinde yeni bir oyun çıkaracak çalışmayı yapmak için vakitleri yok. Durum böyle olunca da GTA 6 ancak 2019 yılında tasarlanmaya başlanacak ve 2020 yılında oyunun tanıtımı yayınlanacak. Oyunun GTA hayranları ile buluşması ise 2022 yılını bulabilecek.

Net Açıklama Gelmedi

GTA hayranları yeni serinin ne zaman geleceğini merakla bekliyor. Ancak oyunun tasarlayıcısı olan ve oyunu piyasaya süren yetkili şirket Rockstar Games konu ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmıyor ve oyun severleri merak içinde bırakıyor. Oyun dünyasında kesin olmayan bir takım bilgiler dolaşsa da gerçeğe en yakın bilgiler şirketle bağlantısı bulunan ve endüstri analizi işinde çalışan Michael Pachter el altından bir takım bilgileri açıkladı ve oyunun 2019 yılında hazırlanmaya başlanıp 2020 yılında da tanıtımı yapılacağını söyledi. Ancak bu bilgiler firma tarafından doğrulanmadı. Konu ile ilgili net açıklama henüz gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.