Reklam Alanı
Dizi 105 views 0

Meryem Dizisi

Meryem Dizisi

2017 yılında sektöründe yerini almayı başaran dizilerden birisi de Meryem dizisidir. Meryem dizisi pek çok ünlü oyuncunun başrollerini oynadığı drama konusunu içeren bir dizidir.

Meryem dizisinin konusu

Meryem dizisinin başrollerinde Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Serenay Aktaş gibi ünlü oyuncular oynamaktadır.

Furkan Andıç, dizide Sargun ailesinin veliahtı hattı olarak bilinen Savaş Sargun karakterini oynamaktadır. Savaş Sargun, dizide merhametli ve genç bir işadamı olarak bilinir. Savaş Sargun’un sevgilisi Sevinç’in yaşadığı bir kaza sonucu karnındaki bebeğiyle birlikte ölmesiyle hayatı darmadağın oluyor. Bu kazada Sevinç’e çarpan kişiler ise Meryem ve sevgilisi Oktay’dır. Bundan sonrası ise intikam…

Meryem Akça, dizide sevgilisi Oktay ve babasından başka kimsesi olmayan merhametli bir kişidir. Annesi vefat eden Meryem hayatın zorluklarıyla babası ve sevgilisi sayesinde başa çıkıyor. Meryem yaşanan kaza sonucunda sevgilisi Oktay’ın suçunu üstleniyor ve bundan sonraki hayatında yalanlarla baş etmek zorunda kalıyor.
Serenay Aktaş dizide bir komiseri canlandırıyor ve Meryem’in başına gelen olayları araştırıyor. Dizi kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.