Kapat
Sponsor Reklamlar
Micheal Kors Akıllı Saatleri Geliyor
İnternet 56 views 0

Micheal Kors Akıllı Saatleri Geliyor

Micheal Kors Akıllı Saatleri Geliyor

Akıllı saat teknoloji meraklısı olan kişilerin sürekli olarak ilgisini çekmekte olup; son derece işlevsel olması ile de adından söz ettirmektedir. Bu yüzden her geçen gün yeni bir firma akıllı saatleri ile gündeme gelerek bu Pazar içerisinde de yer alması ile de ön planda kendini göstermektedir. Son olarak lüks ve kaliteli saatleri ile tanınan Mİcheal Kors da bu piyasada yer alarak saat tasarımları olarak öne çıkan Access ile bu konuda istenilen sonuçları sağlayabilmek adına da harekete geçmektedir. Saatleri teknolojik unsurlarla birleştiren Micheal Kors; bu noktada da en elverişli konumda da yer alarak başarılı olmayı da hedef haline getirmektedir.

Micheal Kors da Teknolojiye Ayak Uyduruyor

Micheal Kors Akıllı Saatleri Geliyor

Akıllı saat tasarımları son yılların en fazla ilgi çeken aksesuarları olarak görülmekte olup; kullanıcılarını da fazlasıyla da memnun edebilecektir. Micheal Kors da bu kulvara ekleniyor. Access serisinde yer alacak olan Runway adlı model içerisinde teknolojik ögeleri barındıracak olan söz konusu saat markası bu sayede de ne kadar başarılı sonuçları ortaya koyabileceğini de an be an gösterebilecektir. Fazlasıyla talep çekerek hem gösterişliliği hem de teknolojik ögeleri ortaya çıkarabilecek türde de gündeme gelerek ne kadar etkin bir noktada da yer aldığını da kanıtlayarak başarılı adımlarla yeni bir piyasada da yer almaya başlamaktadır.

Piyasaya yeni çıkacak olan Runway model akıllı saat modelleri; Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemci ile donatılmış olup; kalp atışı göstergesi, GPS, Google Play ve NFC teknolojisi içeriyor. 390 x 390 çözünürlüğe sahip olan Micheal Kors Runway modeli aynı zamanda da 1.2 inç silikon kasaya sahip olması ille de ön planda yer alıyor. Bunun yanında çelik ve deri olmak üzere iki farklı kayış ile piyasada yer alan söz konusu akıllı saat tasarımı; fiyat bakımından da diğerleri ile aynı seviyede yer alması ile adından söz ettiriyor. Silikon kayışlı akıllı saat tasarımları 295, çelik kordonlu akıllı saat tasarımları 350 dolar olarak piyasada adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

abdullah yanarateş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.