Oyun

Mobil PUBG Telefona İnmiyor

Mobil PUBG oyunu Play Store da 700 mb, App Store da ise 900 mb kadar alan kaplamaktadır. Oyunun bu kadar büyük bir alan kaplamasından dolayı oyunu telefonunuza indirirken indirme uyarısı alabilirsiniz. Bu uyarı kablosuz ağ kullanmanız yönünde olacaktır. Mobil PUBG Telefona İnmiyor sorunu ve çözümü için sizlere bir kaç madde sıraladık.

Öncelikle yeterli bir kablosuz bağlantı olmalı ve mobil veri bağlantısı olmalıdır. Bu nedenle bazen internet bağlantısı sorunları bizler fark etmeden ortaya çıkabiliyor. Bu durum biraz can sıkıcı olsa da düzeltmeye çabalarız. Daha çok oyun indirdiğimiz zamanlarda bu tür hatalar ile karşılaşmamız fazla olabiliyor. Bu durumda ilk olarak bağlantınızın olup olmadığını kontrol ediniz ve tekrar erişmeye çalışınız. Bazen mobil verisi çalışmayabilir bu durumdan ötürü kablosuz bir ağa bağlanmak daha hızlı ve daha kolay inmesini sağlamış olacaktır. Ayrıca bakınız: PUBG destekleyen telefonlar

Mobil PUBG Telefona İnmiyor

Oyunu Wi-Fi üzerinden indirmede sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki olası nedenleri tek tek deneyerek sorunu çözünüz.

  1. Wi-Fi bağlantınızı kontrol ediniz. Eğer sorun varsa tekrar bağlanmayı deneyiniz.
  2. Telefonunuzun başka bir uygulamayı indirmekte olup olmadığını kontrol ediniz.
  3. Telefonunuzda yeterli alan olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer yeterli alan yoksa, telefonunuzdan uygulama silerek alan açabilirsiniz. Uygulama silmek istemiyorsanız bazı uygulamaları SD karta taşıyabilirsiniz.
  4. Telefonunuzu bir kez kapatıp açınız.

Android Cihazlardaki Bağlantı Sorunu Çözmek Nasıl Olur?

İlk olarak Google Play Store uygulamasının ön belleğini temizlemek gerekiyor. Ön belleği boşaltmak ve olan tüm verileri silmek gerekmektedir. Çünkü burada telefona alan genişletmek gerekiyor. Daha sonra telefonda bulunan ayarlar kısmına geliniz. Oradaki uygulamalar kısmındaki bildirimlere basınız.

Daha sonra ise, tüm uygulamaları göster butonu var orada tüm uygulamaları seçiniz. Ardından ise, Google Play Store yazan yere tıklayınız. Ayrıca depolama alanı ve ön bellek temizleme kısmına basın ve orada bulunan verileri temizleme yapınız. Buradan çıkıp tekrar Google Play Store’a girin ve tekrar PUGB uygulamasını indirmeyi deneyin. Bu şekilde indirilmiş olacaktır.

Dolayısıyla sorunun tekrar edip inmemesi halinde telefonunuzu açıp kapatın ve tekrar aynı işlemleri yapın daha sonrasında ise indirme işlemini bir daha deneyin.

PUBG Uygulaması Kaç GB

PUBG uygulaması android telefonlarda 1,8 GB’tır. Bu uygulamayı indirmek için telefon alanının geniş olması ve internet bağlantınızın yüksek olması gerekir. Çünkü daha hızlı inmesi için bağlantı sorunun güçlü seviyede bulunması şarttır. Bu nedenle düşük GB telefonlar için bu uygulama biraz kasabilir ve inmez. Dolayısıyla telefonunuzda yer varsa bu uygulamayı indirin. Yer yoksa eğer telefon açısından biraz sıkıntı yaratabilir.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu