Kapat
Monster Hunter World Plus
Oyun 163 views 0

Monster Hunter World Plus Beta (PS4)

Monster Hunter World Plus Beta (PS4)

Monster Hunter World Plus ’de ‘The New World’ ismiyle bilinen yeni keşfedilmiş bir kıtada av yaparken o canavarlara yenik düşüp ölmemeye veya onlara karşı planlar yapmanıza olanak sağlayacak bir oyun olan Monster Hunter’ in sadece Playstation Plus abonelerine çıkarttığı ve 9 Aralık’ta başlayıp 12 Aralık’ta son bulacak beta sürümüdür. Oyunun tüm versiyonu ise 26 Ocak 2018 de çıkacak.

Monster Hunter World Plus

Monster Hunter: World

Playstation 4 ve Xbox One için çıkacak oyunun PC versiyonunda çıkacağı ama şu an net bir tarihe sahip olmadığı da belirtilmekte. Monster Hunter: World isimli oyun Japonya’da sadece PS  4 severlerin beğenisine sunulacağı açıklandı.


‘The New World’ ismiyle yeni bir kıta olarak adlandırılan serüvenin geçtiği yer de pek çok bilinmeyen canavarla karşılaşacaksınız. Daha önceleri bilmediğiniz bu canavarları alt etmek için plan, tuzak, silah gibi bir takım araçları kullanacak, farklı olarak da hava şartlarını (rüzgar, yağmur, fırtına) planlarınız arasına dahil edip avınıza karşı bir nevi silah olarak da kullanılabilecek. Yapacağınız planların ve tuzakların kalitesine göre hiç silah kullanmadan da düşmanlarınızı birbirine düşürebilecek ve kazanabileceksiniz.

Monster Hunter World Plus

Arkadaşlarınızla da Oynanabilir Keyifli Zaman Geçirebilirsiniz

Ayrıca bu oyunda isterseniz tek tabanca takılabildiğiniz gibi çevrimiçi olarak da 3 arkadaşa kadar destek alabilme imkanı da bulunabileceği de belirtiliyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.