Reklam Alanı
mutlulukzamani
Sinema 48 views 0

Mutluluk Zamanı Filmi

Mutluluk Zamanı Filmi

Sinema sektöründe Türkiye’de son yıllarda gelişmeler söz konusu olmuştur. Son yıllarda dizilerin en çok beğenilen çifti olan Barış Arduç ve Elçin Sangu yine bir filmde beraber oynuyorlar. Bu filmin adı Mutluluk Zamanı’dır. Film de başrol oyuncularından biri de Cengiz Bozkurt’dur.

Mutluluk Zamanı filminin çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da tamamlanmıştır. Filminin çekimleri toplamda yedi haftalık bir süre içerisinde tamamlandı. Filmin konusu ise romantik komedi tarzındadır. Mutluluk zamanı filmi 10 Kasım’da sinemalarda yerini alacak.

Mutluluk Zamanı filminin konusu: 

Mutluluk Zamanı filminde aşkların mükemmelliklerle değil de kusurlarla birlikte gerçekten var olduğunu anlatılmaya çalışılmıştır.

Film de Mert karakterini Barış Arduç, Ada karakterini ise Elçin Sangu canlandırmaktadır. Ayrıca Cengiz Bozkurt ise Tarık adlı karakteri canlandırmaktadır. Mert’in mükemmel ve kusursuz bir hayatı vardır. Heykeltıraş olan Ada ile sürpriz bir şekilde karşılaşmışlardır.

Cengiz Bozkurt’un canlandırdığı Tarık ise Ada’nın abisidir. Tarık, Mert’le tanıştıktan sonra hayatında büyük değişiklikler meydana gelmiştir. Bunun yanı sıra kardeş Ada’ da Mert’le kusurlarla, hatalarla ve yanlışlarla birlikte mükemmel bir aşk yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.