BlogWindows

Müzik Nasıl İndirilir Cep Telefonu Bilgisayar iPhone

YouTube’da beğendiğiniz, dinlediğiniz bir şarkı klibi varsa ve bu şarkıların klibini cep telefonlarınıza yada bilgisayarlarınıza MP3 Müzik Nasıl İndirilir sorusunun bir çok cevabı bulunmaktadır. videoları MP3 (müzik/şarkı) formatında indirmenin bir çok yolu bulunmaktadır.

Bu yazımızda sizlerle cep telefonlarına yada bilgisayarlarınıza Müzik Nasıl İndirilir sorusunun cevabını paylaşacağız.

Cep Telefonlarına Müzik Nasıl İndirilir

Android cep telefonunuza uygulama kullanarak müzik indirmek istiyorsanız sizlerle paylaşmak istediğimiz uygulamanın adı SnapTube uygulaması. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirip kurduktan sonra YouTube’da beğendiğiniz herhangi bir klibi oynatmaya başladığınız zaman videonun hemen sağ alt köşesinde SnapTube indirme simgesi ortaya çıkacaktır. İndirme simgesine tıkladıktan sonra size videoyu nasıl indirmek istediğinizi soracak. Gerekli adımları izledikten sonra YouTube’da beğendiğiniz klibi MP3 yani müzik olarak indirebileceksiniz.

Bilgisayara Müzik Nasıl İndirilir

Bilgisayara YouTube’dan müzik indirmek isteyenler için ise bir web sitesi mevcut. Web sitesi aracılığıyla YouTube’dan müzik indirmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

1 “https://www.flvto.biz/tr/” siteye giriş yaptıktan sonra YouTube’da beğendiğiniz klibin linkini “Medyaya bağlantı girin” kısmına yapıştırıp “ŞUNA DÖNÜŞTÜR” yazısına tıklayınız. Yazının hemen yanında bulunan seçeneklerden, MP3, MP4, MP4 HD, AVI, AVI HD seçeneklerinden uygun olanı seçiniz. Eğer müzik olarak indirmek istediğiniz klipte bahsettiğimiz formatlar varsa site dönüştürme ve indirme işlemini yapacaktır.

2 Dönüşüm tamamlandıktan sonra ise “İNDİR” yazısına tıklayınız. MP3 formatında bilgisayarınıza kayıt edilecektir.

Cep telefonlarına ve bilgisayarlara müzik indirmek için en çok kullanılan yöntemler bunlardır. Sizler de cep telefonlarınıza yada bilgisayarlarınıza müzik indirmek için kullandığınız farklı yöntemler varsa yoruma yazarak ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

iPhone da Müzik Nasıl İndirilir

iPhone da müzik indirmek için kullanabileceğiniz uygulamalar Apple Music ve Spotify uygulamalarıdır. iOS platformlarda müzik indirmek hiç bir şekilde gerçekleşmemektedir.

iPhone müzik indirme uygulamaları konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu