Sosyal MedyaBlog

Ok.ru Üzerinden Video İndirme Nasıl Yapılır?

Ok.ru üzerinden video indirme işlemi nasıl yapılır sorusu, bu platformdan film veya video izleyen, bu içerikleri daha sonra izlemek isteyen kişiler tarafından yakından araştırılmaktadır. Rus sosyal medya platformu olarak bilinen Ok.ru, genellikle illegal web sitelerinde filmleri paylaşmak için kullanılmaktadır. Bunun yanında platformu aktif olarak kullanan ve içerik paylaşan kişiler de bulunmaktadır. Sizler de bu site üzerinden izlediğiniz videoları indirmek için yöntemler arıyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz. İçeriğimizde Ok.ru üzerinden video indirme nasıl yapılır sorusunu yanıtlandırmaya çalışacağız.

Ok.ru Üzerinden Video İndirme

Ok.ru, Rusya’da geliştirilen ve genellikle yüksek boyutlu videoların paylaşılmasına olanak tanıdığı için tercih edilen geniş bir video kitaplığı olarak hizmet vermektedir. Her türlü video içeriği yasaksız bir şekilde yüklenebildiği için birçok kişi aktif olarak Ok.ru hizmetini kullanmaktadır. Ancak bazı durumlarda yüksek kaliteli video izleyebilmek için ücret ödemeniz gerekebilir. Bunun önüne geçebilmek adına videoları indirebilir ve daha sonrasında yüksek kaliteli bir şekilde tekrar izleyebilirsiniz.

Ok.ru Üzerinden Video İndirme
Ok.ru Üzerinden Video İndirme

Ok.ru Programsız Video İndirme

Ok.ru üzerinden video indirme nasıl yapılır sorusu sorulduğunda akla ilk gelen yöntem olan programsız mobil bağlantı ile indirme yöntemi, bugün aktif olarak neredeyse herkes tarafından kullanılmaktadır. Bu hizmet oldukça kolay olduğu ve herkes tarafından kullanıldığı için ek bir hizmet indirmenize veya web sitesine girmenize gerek kalmamaktadır. Sizler de Ok.ru üzerinden video indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • İndirmek istediğiniz videonun Ok.ru adresini bulun. (Örn: https://ok.ru/video/99999999)
  • Adresi kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırın ve adresin başına “m” harfini ekleyin. (Örn: https://m.ok.ru/video/99999999)
  • Açılan sayfada videonun üstüne sağ tıklayın.
  • Açılan menüde “Hedefi Farklı Kaydet” butonuna tıklayın.
  • Kaydetmek istediğiniz yeri seçerek “Tamam” butonuna basın.

Bu adımlardan sonra videonuz indirilmeye başlayacaktır. İndirme bittikten sonra .mp4 uzantısına sahip videonuzu açarak izleyebilir ve istediğiniz cihaza gönderebilirsiniz. Böylece internetsiz olarak da videoları izleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Ok.ru platformu üzerindeki tüm videoları bu yöntem ile indirebilirsiniz.

Video İndirme Siteleri

Yukarıdaki yöntem ile Ok.ru videolarını indiremediyseniz ve başka bir yöntem arayışındaysanız, video indirme sitelerini kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde bolca bulunabilen ve birçok kişi tarafından kullanılan video indirme siteleri sayesinde sadece Ok.ru üzerindeki videoları değil, Youtube ve Dailymotion gibi platformların da videolarını indirebilirsiniz. Google gibi arama motorlarında “Video indirme siteleri” araştırması yaparak, videolarınızı indirebileceğiniz platformları bulabilirsiniz.

Video İndirme Siteleri
Video İndirme Siteleri

Umarız içeriğimiz sayesinde Ok.ru üzerinden video indirme nasıl yapılır sorusuna yanıt bulabilmiş ve indirmek istediğiniz videoları hızlıca indirebilmişsinizdir. Benzer bir içerik olan Youtubedan 4K Video İndirme Nasıl Yapılır? başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu