Kapat
Reklam Alanı
Sinema 341 views 0

Ölüm Günün Kutlu Olsun Filmi ve Konusu

Ölüm Günün Kutlu Olsun Filmi / Happy Death Day

2017 yılında vizyona girecek olan filmlerden bir tanesi de Ölüm Günün Kutlu Olsun filmidir. Filmin konusu gerilim ve korku türündedir. Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi değişik bir konuya sahiptir.

Ölüm Günün Kutlu Olsun filminin başrollerinde Jessica Rothe,  Israel Broussard,  Ruby Modine,  Rachel Matthews,  Charles Aitken gibi oyuncular oynamıştır. Filmin senaryosunu Scott Lobdell yazmıştır.

Ölüm Günün Kutlu Olsun Filminin Konusu

Güzel, huzurlu ve eğlenceli bir hayatı olan Tree bir üniversite öğrencisidir. Tree bir gün esrarengiz bir şekilde doğum gününde maskeli bir katil tarafından öldürülmektedir. Ancak uyandığında Tree olayın bir rüya olduğunu anlamıştır. Rüyasındaki olayların aynısını yaşayan Tree kendisini rüyasında gibi maskeli bir adamı öldüreceğini düşünmektedir. Beklenen durum gerçekleşir ve Tree maskeli bir adam tarafından tekrar öldürülür. Ancak Tree tekrar uyanır ve rüyasındaki olayları aynen yaşamaya başlar. Tree her rüya gördüğünde öldüğünü ve aynı şekilde uyandığını zamanla anlamıştır. Tree kendisini sürekli olarak öldüren maskeli katili bulmak için büyük bir çaba göstermektedir. Katil ortaya çıkana kadar ya da ölene kadar Tree sürekli değişik şeyler denemektedir.

Bu değişik ve esrarengiz korku filmi 13 Ekim 2017 Cuma günü tarihinde vizyona girecektir. Ölüm Günün Kutlu Olsun filminin konusuna bakıldığı zaman filmin nasıl bir sonla biteceği birçok insanda merak konusu olmuştur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.