Kapat
One Plus 5T
Akıllı Telefonlar 122 views 0

One Plus 5T Tanıtıldı

One Plus 5T

One Plus’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi One Plus 5T , daha önce verilen çeşitli bilgilerin ardından sonunda resmi olarak tanıtıldı. Cihaz New York’ta bir etkinlikte tanıtılırken, verilmiş olan bilgilerin dışında kullanıcıları şaşırtacak bir özellik görülmedi. Camı dışında metalden oluşan bu cihaz, önceki modelden daha sade bir tasarımla geliyor. Diğer yeni nesil cihazlarda da olduğu gibi ekran çerçevesi inceltilmiş ve hoş bir görünüm kazandırılmış.

One Plus 5T Özellikleri

Oldukça büyük ekranıyla dikkat çeken telefon, 6 inç ve 18:9 AMOLED ekranıyla kullanıcıya güzel görüntüler sunuyor. Qualcomm Snapdragon 835 işlemci kullanılırken, 8 GB ve 6 GB olmak üzere iki RAM seçeneği sunulmuş. Yine kullanıcının tercihine bırakılan bir başka konu ise depolama alanı. 64 GB ve 128 GB seçenekleriniz bulunuyor. Apple’la adı duyulan yüz tanıma teknolojisi cihazda mevcut olsa da One Plus, bunun çok güvenli olmadığı hakkında bir açıklama yaptı. Bu uyarıyı dikkate alacak kullanıcılar için parmak izi okuyucusu da bulunuyor. Kamerada da iyileştirmeler yapılırken, düşük ışık performansı ve portre modu gibi alanlar bu iyileştirmelerden yararlanmış. Çift kameraya sahip olan telefon, 20 ve 16 megapiksel çözünürlükte görüntü sağlıyor. Pil konusunda da Dash Charge teknolojisi devam ederken, cihazın batarya kapasitesi 3300 mAh. Ayrıca Bluetooth 5.0, NFC ve Type-C USB bağlantıları destekleniyor.

Fiyat

21 Kasım’da ön siparişine başlanacak olan One Plus 5T’nin 64 GB modelinin fiyatı 499 dolar olarak belirlenirken, 128 GB’a ise 559 dolar fiyat biçilmiş. Kullanıcıların yorumları geldikçe fiyat ve performansı arasındaki tutarlılık değerlendirilebilir hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.