Kapat
Reklam Alanı
Online Müze
İnternet 118 views 0

Online Müze Ziyaret Edin

Bilgisayarınızın Başında İken Gezebileceğiniz Özel Müzeler

Yeni nesil teknolojinin hayatımıza dahil ettiği pek çok şey var. Bunlar bizim rahatımız ve konforumuz için oldukça önemli bir yere sahip iken, bunlara ek olarak, teknolojik alt yapıların kullanılmasıyla çok daha keyifli ve heyecanlı olmaya başlıyor. Bu sayede hem daha güçlü, hem de daha verimli bir çalışma çıkıyor karşımıza. Peki ama nedir bu Online Müze yani bilgisayar başında iken yapabileceğimiz bu seyahat? Gelin isterseniz onlara biraz göz atalım ve ne gibi artılara ulaşabileceğimizi görelim. Bu sayede hem daha keyifli, hem de daha eğlenceli bir çalışma işlemine dahil olalım ve kendimizi de ön plana çıkarmaya devam edelim.

The Louvre Müzesi / Fransa / Online Müze

Fransa üzerinde aktif olarak hizmet veren The Louvre müzesine online olarak göz atmak, sizlere büyük mutluluklar sunacak ve bu sayede gerçekten keyifli bir sürece dahil olacaksınız. Sizinle ilgili olarak büyütülen ve yenilikçi bir kullanım seçeneği ile ön plana çıkarılan pek çok kültürel detayı ortaya çıkaran bu müze, hem mimarisi ile, hem de 360 derecelik görüntüsü ile gerçekten insanları büyülemeye devam ediyor.

  • Ulaşmak için tıklayın http://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne

Solomon R. Guggenheim Müzesi / Amerika

Bir mimari sanatın en önemli detayı ne olabilir? Tabii ki esere katılan değer ve güzellik değil mi? Bu konuda oldukça güçlü bir eser olan ve Frank Lloyd Wright tarafından tasarlanan bu müze, oldukça önemli bir detay sunuyor.

  • Gitmek için buraya tıklayabilirsiniz https://www.guggenheim.org/collection-online

National Gallery of Art / Amerika

Burada aktif olarak hizmet veren ve kesinlikle kendine dair büyük bir artıyı ön plana çıkaran bu müze ise, tasarım olarak ve güçlü bir yapı olarak çıkıyor karşımıza. Amerika üzerinde yaşıyorsanız ya da bir şeklide buraya gittiyseniz, bu müzeyi gezmek gayet ücretsiz. Bu yüzden detayları yakından takip etmek adına sizlerin de tek yapacağı birkaç tıklama işlemi olacak.

British Museum / İngiltere

Bu müze Londra üzerinde bulunuyor. Önemli roma şehirlerini gezmenize olanak sağlayan bir müze olan British Museum / İngiltere, Afrika üzerinde dokunan bazı tekstil ürünlerini de sanat eseri olarak sergiliyor diyebiliriz.

  • İncelemek ve göz atmak için tıklayın http://www.britishmuseum.org/with_google.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.