Reklam Alanı
Ozark
Dizi 128 views 0

Ozark Dizisi

Ozark Dizisi

Ozark, 2017 yılında dizi sektörüne giren ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir dizidir. Ozark dizisi konusu gereği dram, gerilim ve suç türlerinin karışımı niteliğindedir. Bu dizi pek çok Türk seyirci tarafından da beğenilerek izlenmektedir. Türk izleyiciler diziyi Breaking Bad adlı diziye benzetseler de dizi içeriğinin işleyişi biraz farklıdır. Breaking Bad izlemiş ve beğenmiş olan kişilerin Ozark dizisini de beğeneceği düşünülmektedir.

Ozark dizisinin konusu şöyledir:

Marty ve ailesi mutlu ve huzurlu bir hayat sürmektedirler. Ancak Marty işi olan finans danışmanlığının yanı sıra uyuşturucu kartelinin de kara para aklama işlerini yapmaktadır. Marty çocuklarına her zaman doğru, dürüst ve tutumlu bir şekilde yaşamayı öğreten bir baba olmasına rağmen, bu tür suçlara bulaşmış bir kişiliktir.

Marty uyuşturucu kartelleriyle arasındaki işlerin ters gitmesi sonucu ailesine Chicago’dan uzak tutmaya karar vermiştir. Ailesini Missouri’nin Ozark adlı bölgesine yerleştirme kararı almıştır. Başlangıçta ailesini bu pis durumdan uzak tuttuğunu düşünen Marty arkasında bir takım detaylar unutmuştur. Martin’in bundan sonraki hayatı çocuklarını koruma ve hayatını eskisi gibi bir düzene getirmektir.

Ozark dizisi Game of Thrones’ den sonra en çok IMDb puanı olan dizilerden birisidir. IMDb puanı 8.5’tir. Bu diziyi izleyen kişilerin büyük çoğunluğu diziden memnun kaldığı dile getirmiştir. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte izleyeceğiniz güzel bir dizidir. Dizinin gelecek bölümlerinde de izleyicileri şaşırtacak olayların olacağı bildirilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.