Kapat
Sponsor Reklamlar
Panasonic Toughbook Fz- L1 Tabletinin Fiyatlarını Açıkladı
Android 19 views 0

Panasonic Toughbook Fz- L1 Tabletinin Fiyatlarını Açıkladı

Panasonic Toughbook Fz- L1 Tabletinin Fiyatlarını Açıkladı. Panasonic, ABD’ye duyurduğu yeni dayanıklı tabletini Avrupa’ya da tanıttı. İki model seçeceğiyle ile çıkan tablet Toughbook FZ- L1’in meraklıları için satış fiyatı da belli oldu. Panasonic marka olarak dayanıklı tablet alanında lider konumundadır. ABD’de Temmuz ayının son günlerinde tanıtılan Toughbook FZ- L1’i bu günlerde de Avrupa pazarı için satışa sunuyor. Toughbook FZ- L1, 17 inçe sahip ve Android 8. 1 özellikteki tablet, inceliği, hafifliği ve sağlamlığı ile oldukça dikkat çeken bir ürün.

Ekranı Göz Kamaştırıyor

Toughbook FZ- L1, Qualcomm’un dört çekirdekli ve 1. 1 GHz Snapdragon 210 işlemciye sahiptir. 2 GB RAM ve 16 GB eMMC dâhili depolama alanı bulunan cihazın ayrıca MicroSD kart yuvası da bulunuyor. MicroSD kart yuvası sayesinde genişletilebilir depolama alanı genişletilebilmekte. Toughbook FZ- L1’in 7 inçlik dokunmatik ekranı bulunuyor. Çözünürlüğü 720 p olan ve parmaklarla 10 nokta girişini desteklemektedir. Ayrıca eldivenli ellerle kullanım desteği de olan Toughbook FZ- L1, Dragontrail Pro cama sahip. Böylece korunabilen dokunmatik ekran, yağmurlu havalarda da kullanılabileceği gibi açık alanda geliştirilmiş görüntü kalitesi ile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Toughbook FZ- L1,’de aynı zamanda opsiyonel özellikte bir barkod okuyucusu da bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde 44 farklı tipte barkodu destekleyebiliyor. Barkod okuyucu için arka tarafa monte edilebilecek alan bulunuyor. Tabletin arka tarafında LED flaşlı olan ve 8 MP FHD çözünürlüğe sahip kamera da yer alıyor.

Toughbook FZ- L1’in bataryası 12 saat boyunca kullanım performansı sağlıyor 3. 200 mAh bataryaya sahip cihaz Micro USB portu ile de şarj edilebiliyor. Micro USB partu ile yapılan şarjın süresi ise yaklaşık olarak 2 saati bulmaktadır.

Hafif ve dayanıklı olan Toughbook FZ- L1 çoğunlukla restoran, depo, perakende satış mağazaları ya da fabrikalarda tercih edilmektedir. Toughbook FZ- L1 bu iş ortamlarına uygun dayanıklılığa sahip ve kaliteli bir tablettir.Panasonic Toughbook Fz- L1 Tabletinin Fiyatlarını Açıkladı

İki Farklı Versiyonunda Fiyatları Belirlendi

Toughbook FZ- L1, “Wi-Fi” ve “Wi-Fi – 4G” olarak iki farklı versiyonu ile Avrupa’da piyasaya çıkartılmaya hazırlanıyor. İki versiyondaki tabletin de fiyatları belli oldu. Toughbook FZ- L1 tabletin Wi-Fi modeli için belirlenen fiyat; KDV hariç 1049 Euro (7 bin 452 lira) dur. Cihazın Wi-Fi – 4G modeli için belirlenen fiyatı ise 1130 Euro (8 bin 28 lira) olarak açıklanmıştır.

super icerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.