OyunBlog

Para Kazandıran Cep Telefonu Oyunları Nelerdir?

Para kazandıran cep telefonu oyunları, mobil dünyadaki oyunların gelişmesi ve kendi ekonomilerini oluşturması ile birlikte mümkün hale gelmiştir. Sizler de cep telefonunuza indireceğiniz birkaç uygulama ile birlikte kendinize ek gelir oluşturabilir ve eğlenirken kazanç elde edebilirsiniz. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Bu detayları bilmemeniz halinde ise ne kadar oyun oynarsanız oynayın, kazanç elde edebilmeniz mümkün olmayacaktır. Bizler de bu durumdan sizleri kurtarmak ve para kazanmanızı mümkün kılmak amacıyla, içeriğimizde para kazandıran cep telefonu oyunlarını tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.

Para Kazandıran Cep Telefonu Oyunları

Bugün bazı oyunlar kendi içlerinde bir ekonomiye sahip oldukları için birçok kişi tarafından para kazanmak amacıyla kullanılmaktadırlar. Özellikle bilgisayar oyunlarındaki taleplerde yaşanan artış sonucunda CS:GO, LoL, Metin2 ve benzeri oyunlarda ciddi ekonomik akış oluşmuş, dolayısıyla oyuncular da istemedikleri kadar kazanç elde etme fırsatını yakalamışlardır. Bundan yola çıkarak mobil oyun sektörü de oyuncuların kazanç sağlayabilecekleri olanaklar sunmuşlardır.

Sizler de çeşitli oyunları oynayarak kendinize ek gelir oluşturabilir veya bazı oyunlarda uzmanlaşarak dikkat çekici bir oyuncu haline gelebilirsiniz. Her iki durumda da kazanç elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Fakat bu sürecin oyun oynamaktan ziyade bir iş durumuna dönüşebileceğini unutmamanız gerekir. Bu yüzden oyunlardan alacağınız zevki en üst seviyede tutmaya çalışmalı ve yapacağınız işten memnuniyet duymalısınız.

Para Kazandıran Cep Telefonu Oyunları
Para Kazandıran Cep Telefonu Oyunları

Mobile Legends ile Para Kazanma

Telefonda en çok oynanan oyun dendiği zaman belki de akla ilk gelen oyunlardan biri Mobile Legends olmaktadır. Kendi karakteriniz ile savaşlara girebileceğiniz ve gelişerek ilerleme gösterebileceğiniz bu oyun League of Legends oyunu ile ciddi benzerlik göstermektedir. Dolayısıyla iyi oyuncular her zaman el üstünde tutulmakta ve kazanç elde etme fırsatları doğmaktadır. Bu noktada sizler de oyun içerisinde gelişim göstererek hemen kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

  • Mevcut hesapların seviyelerini yükselterek bu işlem sonucunda para talep edebilirsiniz.
  • Yeni hesaplar oluşturarak oyun yeteneğiniz ile üst seviyelere getirebilir ve çeşitli platformlar üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Çeşitli Mobile Legends turnuvalarına bireysel veya takım olarak katılarak para ödülleri kazanmak için mücadele edebilirsiniz.

Üç kazanç yönteminde de iyi bir oyuncu olmanız şarttır. Aksi taktirde Mobile Legends üzerinden para kazanma ihtimaliniz bulunmayacaktır. Dolayısıyla oyunumuza başlayarak kendinizi geliştirmeye çalışabilir ve bir aşamaya geldikten sonra belirtilen işleri çeşitli platformlar üzerinden yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mobile Legends ile Para Kazanma
Mobile Legends ile Para Kazanma

PUBG Mobile ile Para Kazanma

Bilindiği üzere PUBG Mobile mobil oyunlar arasında en çok kazanca sahip olan ve içerisinde kendisine özel bir ekonomi barındıran sayılı oyunlardan biridir. Dolayısıyla sizler de bu oyundaki ekonomiden pay alabilir ve kendinize ciddi bir kazanç kapısı oluşturabilirsiniz. Bu noktada PUBG Mobile üzerinden kazanç sağlayabilmek için uygulayabileceğiniz yöntemler şöyledir:

  • İçerisinde kaliteli ürünler bulunan hesapların satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.
  • PUBG Mobile etkinliklerine katılarak büyük ödüllerin ve hediyelerin sahibi olabilirsiniz.
  • Türkiye ve dünya genelinde düzenlenen turnuvalara bireysel veya takım olarak katılarak para ödülleri kazanabilirsiniz.
  • Belirli yayın platformları üzerinden PUBG Mobile yayını yaparak, yayıncılık üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.
  • Satıcılar ile anlaşarak uygun fiyatlı UC satışı yapabilir ve satış ortaklığından kazanç elde edebilirsiniz.

Burada da görüldüğü üzere PUBG Mobile üzerinden direkt olarak kazanç elde edebilmek için oyunun dinamiklerini öğrenmek gerekmektedir. Daha sonrasında ticari noktalarda rol almaya başlamanız veya iyi bir oyuncu olduğunuzu kanıtlamanız gerekecektir. Böylece PUBG Mobile üzerinden beklemediğiniz kadar para kazanabilir ve hayatınızı bu oyundan sağladığınız kazanç ile devam ettirebilirsiniz.

PUBG Mobile ile Para Kazanma
PUBG Mobile ile Para Kazanma

SweatCoin ile Para Kazanma

Mobil oyunlardan bahsedip de kripto para kavramından bahsetmezsek olmazdı. Tam olarak bir oyun gibi nitelendirilmese de yürüyerek para kazanmanızı sağlayan SweatCoin uygulaması ile sizler de yalnızca yürüyerek kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz. Bu noktada sanal bir ayakkabı almanız ve uygulama üzerinde yürüyüşü başlatmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında yürüdüğünüz mesafeye göre Sweatcoin kazanabilirsiniz.

Kazandığınız Sweatcoinleri şimdilik nakde çevirmeniz mümkün olmasa da uygulama içerisinden çeşitli ödülleri talep edebilirsiniz. 1 Sweatcoin’in güncel olarak $0,05’e de tekabül ettiğini belirtmeden geçmemek gerekiyor. Gün içerisinde de yürüyüşünüze bağlı olarak 1 ile 10 Sweatcoin arasında kazanç elde edebiliyorsunuz. Kazanç az gibi gözüküyor olsa da zaman içerisinde ürünlerinizi yükseltmeniz halinde çok daha fazla kazanç elde edebilir ve istediğiniz tüm hediyeleri alabilirsiniz.

SweatCoin ile Para Kazanma
SweatCoin ile Para Kazanma

Swagbucks ile Para Kazanma

Swagbucks uygulaması, kendi başına bir oyun olmamasına rağmen içerisinde barındırdığı para kazanma yöntemlerinin neredeyse hepsi oyundur. Swagbucks platformuna kayıt olarak çeşitli oyun görevlerini görüntüleyebilir ve belirtilen oyunları indirdikten sonra görevlerini yerine getirerek nakit ödeme alabilirsiniz. Örneğin herhangi bir online oyunu indirerek seviyenizi 10’a getirmeniz halinde, Swagbucks hesabınıza $10 ödeme yapmaktadır. Bu şekilde birçok oyunu deneyerek ve kendinizi geliştirerek nakit olarak kazanç elde edebilirsiniz.

Kesin bir kazanç kapısı olan Swagbucks sayesinde, kazançlarınızı anlık olarak kripto para olarak veya banka hesabınıza çekebilirsiniz. Uygulama içerisindeki oyunların yanı sıra çeşitli anket veya indirme görevlerini de yaparak kazancınızı inanılmaz derecede arttırabilirsiniz. Swagbucks platformu kullanıcılarının büyük çoğunluğu aylık $50 ile $500 arasında kazanç elde etmektedirler. Bunun yanında Freecash gibi platformları da inceleyebilirsiniz.

Swagbucks ile Para Kazanma
Swagbucks ile Para Kazanma

Diğer Para Kazandıran Cep Telefonu Oyunları

Tüm bu belirtilen oyunların ve uygulamaların yanında, çeşitli online oyunlarda profesyonelleşerek, oyun içi ögelerin satışını yapabilir, yüksek kademeye getirdiğiniz hesapları satabilir veya başka oyuncuların gelişimine destek olabilirsiniz. Bu noktada oynadığınız oyuna ve içerisindeki ekonomiye bağlı olarak büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ise mevcut oyunların ticaretinin nerelerde yapıldığını öğrenmek ve buna uygun şekilde fiyat politikası uygulamak olmalıdır. Daha sonrasında para kazandıran cep telefonu oyunları ile sizler de kendinize ek gelir oluşturabilir veya bu işi ana işiniz haline getirebilirsiniz.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla para kazandıran cep telefonu oyunları nelerdir sorusunu yanıtlandırmaya ve en çok bilinen oyunların detaylarını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Buradan edindiğiniz bilgilerden yola çıkarak hemen oyunlarda kendinizi geliştirebilir veya çeşitli kazanç yöntemlerini uygulamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız bulunuyorsa Para Kazandıran Bilgisayar Oyunları Nelerdir? başlıklı içeriğimizi de inceleyerek çok daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu