Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
PES 2018 için ilk güncelleme (Data Pack)
Oyun 300 views 0

PES 2018 için ilk güncelleme (Data Pack)

Konami oyun firmasının geliştirdiği PES 2018 oyununun ilk güncellemesi çıktı. Pes 2018 piyasaya çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Konami firması kullanıcılarının daha gerçekçi bir oyun oynamasını sağlamak açısından ilk güncellemesini yaptı. Bu güncellemeler PES 2018 içerisinde “Data Pack” olarak adlandırılmaktadır. Bu Data Pack içerisinde firmanın geliştirmiş olduğu bir teknoloji sayesinde 100 adet yeni yüz oyuna dâhil edildi. Bu yeni yüzler içerisinde bazı futbolcuların üzerinde bulunan mimikler, çizgiler ve diğer detaylar oyun içerisinde daha gerçekçi olarak görünüyor.

PES 2018 güncellemesi içinde bizleri bekleyen bir değişiklik ise forma ve futbol ayakkabılarında meydana gelmiştir. Atletico Madrid ve Roma gibi takımların formaları ve bu formalara uygun yeni futbol ayakkabıları oyun içerisine dâhil edilmiştir. Forma ve futbol ayakkabısı konusunda yapılan güncellemelerde amaç reklam yapmak ve modayı yakalamaktır.

Pes 2018 sahibi olan kullanıcıların güncelleme bölümünden bu verileri kolaylıkla indirebilirler. Bu sayede daha gerçekçi bir PES 2018 oyunu oynama imkânı bulabilirler.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.