İnceleme

PlayStation 4 Pro İnceleme

PlayStation 4 Pro İnceleme

Gün geçtikçe işlevselliği artan ve çok yönlü hale gelen elektronik aletler, kullanıcıların ilgi odağı olmaya başladı. PlayStation 4 Pro ’nun de bu tip bir ürün olduğunu ve sadece bir oyun konsolu olmadığını söylemek gerek. Fiyat konusunda ise 1650-1750₺ civarında bir ücretle sahip olabileceğinizi düşünürsek, belki de fiyatından çok iş yaptığını söyleyebiliriz.

PlayStation 4 Pro Kimler Almalı?

4K bir TV’ye ya da monitöre sahip olanlar için makul bir tercih olacaktır. Eskisini değiştirmek isteyen ya da konsol sahibi olmayan kullanıcılar da bu ürünü düşünebilir. Eğer bu fiyatlara çıkmak istemiyorsanız da PS4 Slim’e de bir göz atabilirsiniz.

Özellikler

PS4’ün bir üst seviyesi diyebileceğimiz cihaz, mevcut ve yeni çıkacak PS4 oyunlarını da oynamaya müsait durumda. Üç katlı ve siyah bir tasarıma sahip. LED bu sefer ön tarafta kendine yer bulurken, yan tarafında güç tuşları, disk çıkartma tuşları, güç girişi, yüksek hızda iki USB bağlantısı ve Blue-ray disk sürücü bulunuyor. Arkasında ise USB ve Ethernet girişleri, dijital optik çıkışı, AUX ve HDMI bulunuyor. Bahsettiğimiz gibi teknik olarak PS4’ten biraz daha üstün olan ürünün kasası da PS4’ün kasasından bir miktar büyük. 2.1 GHz frekansta çalışan 8 çekirdekli AMD Jaguar işlemciyi barındırıyor. Ayrıca 1 TB depolama alanına ve 8 GB GDDR5 RAM’e sahip. Yaklaşık 3,2 kilogramlık ağırlığıyla standart diyebileceğimiz ürün, 4.20 TFLOPS AMD Polaris grafik arabirimini kullanıyor. Bunun yanında 802.11ac Wi-Fi bağlantı desteği ile kablosuz bağlantılarda 5 GHz desteklenmiş oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.