Oyun

PUBG Mobil Destekleyen Telefonlar

Bilgisayar sürümünden hiç farklı olmayan Mobil PUBG , mobil kullanıcılar için 2018 Mart ayından beri Play Store ve App Store da yerini aldı. Tüm dünyaya açılan Mobil PUBG , kullanıcıların beğenilerine sunulduğundan beri 10 milyon indirmeyi çoktan yakalamış durumda. Mobil PUBG deneyimi telefonlarda yaşamak isteyen oyun severler, hangi telefonların oyun ile uyumlu olup olmadıklarını merak etmektedirler. Teknozum ailesi olarak hangi telefonların Mobil PUBG ile uyumlu olup olmadıklarını sizler için araştırdık. Ayrıca bakınız: PUBG telefona inmiyor

PUBG Mobil Sistem Gereksinimleri

Mobil PUBG Google Play Store da 700 mb, App Store da ise 900 mb gibi bir alan kaplamaktadır. Telefonunuz da bu alandan daha fazla yer olması, oyun içinde gerekli güncellemelerin sağlıklı yapılabilmesi için gerekmektedir. Diğer yandan telefonların RAM ide oyunun sağlıklı oynanması açısından geçerlidir. Android telefonlar için 2 GB, iOS telefonlar için 1 GB RAM yeterli görülmektedir. RAM açısından yeterli RAM e sahip olmayan telefonlarda, donma, kasma, oyuna girememe gibi sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca yeterli RAM e sahip olmayan telefonlar oyunu oynama esnasında ısınma problemleri ile karşı karşıya kalmaktadır.

Android PUBG Mobil Destekleyen Telefonlar

Başta Samsung olmak üzere HTC, LG, ASUS gibi telefonlar oyunu desteklemektedirler. En az 2 GB RAM e sahip telefonlar ve Android 5.0 üzerinde bir işletim sistemine sahip telefonlar, oyunu başarılı olarak oynatabilmektedirler. Türkçe desteğe de sahip olan oyunu, şayet telefonunuzun özellikleri uygunsa hemen Play Store dan hemen indirebilirsiniz.

Apple PUBG Mobil Destekleyen Telefonlar

Apple telefonların neredeyse hepsi Mobil PUBG oyununu desteklemektedir. iPhone 4S den başlayarak yüksek modellerin hemen hemen hepsinde oyun oynanabilmektedir. Apple kullanıcıları aynı zamanda oyunu tabletlerinde rahatlıkla oynayabilirler.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu