Reklam Alanı
PUBG Mobil En İyi Silahlar
Oyun 64 views 0

PUBG Mobil En İyi Silahlar

PUBG Mobil

Bunda sadece bir kaç ay öncesine kadar sadece bilgisayarlarda oynanabilen popüler Steam Oyunu PUBG, artık Android ve iOS telefonlarda oynanmaya başlanmasıyla, hem dünyada hem de Türkiye’de milyonlarca oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ülkemizde de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşan PUBG Mobil oyuncuları, oyunu oynamaya başlamakla beraber akıllarına şöyle bir soru takılmıştır; PUBG Mobil En İyi Silahlar hangileridir? Teknozum ailesi olarak sizler için PUBG Mobil En İyi Silahlar araştırmamızın sonuçlarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

PUBG Mobil En İyi Silahlar

  • TAVA: Oyun içerisine girip kendinizi haritada herhangi bir noktada bulduğunuz zaman bu teçhizat işinize çok ama çok fazla yarayacaktır. İlk başta önemsiz gibi görünse de rakiplerinizi birinci tava darbesi ile yere düşürebilir, ikinci darbe ile öldürebilirsiniz. Oyunun ilerleyen safhalarında ise tavayı karakterinizin be l bölgesinde arkadan gelen kurşunlara karşı koruyucu olarak kullanabilirsiniz.
  • AWM: Oyunda var olan en iyi silahlardan bir tanesidir. Uçaktan atılan droplardan nadir olarak çıkmaktadır. Kendine özgü mermisi bulunan bu silah ayrıca uzun bir menzile sahiptir. Güç değeri 100, hassasiyeti ise 34 ‘dür.
  • M24: Oyunda var olan en iyi keskin nişancı tüfeklerinden birisidir. Sİlah 7,62 mm mermi kullanmakta ayrıca şarjörü ise 5 mermi almaktadır. Güç değeri 77, hassasiyeti ise 32 ‘dir.

PUBG Mobil

  •  SCAR: Oyundaki rakiplerini yok etmede büyük bir etkiye sahiptir. Güç değeri 37, hassasiyet ise 31 ‘dir. Şarjörü 30 mermi almakla beraber, taarruz esnasında büyük bir etkiye sahiptir.
  • AKM:Etkili bir taarruz silahı olup, oyundaki rakiplerini bir kaç saniye içerisinde yok edebilirsiniz. 30 mermilik şarjöre sahip olan bu silahın güç değeri 42, hassasiyeti ise 34 ‘dür.
  • S686: 100 güç değerine sahip, hassasiyeti 77 ‘dir. Pompalı tüfekler arasında yer almaktadır. İki şarjöre sahip olan bu silah, en güçlü zırhı giyen oyuncularda dahi en güçlü etkiye sahiptir.

PUBG Mobil En İyi Silahlar

Sizler için derlediğimiz PUBG Mobil En İyi Silahlar umarız oyun içerisinde çok faydalı olur. Oyunda sizlerin sevdiği en iyi silah hangisi? Yorum yazarak sitemizi ziyaret eden, ve diğer PUBG Mobil oyuncuları ile görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.