Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor
İnternet 9.138 views 7

PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor [Kesin Çözüm]

PUBG Mobil Oyunu, PUBG Mobil Oyunu açılmıyor, PUBG Mobil Oyunu açılmıyor çözümü, Android PUBG Mobil Oyunu açılmıyor, iOs PUBG Mobil Oyunu açılmıyor, PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor

PUBG Mobil Oyunu

2018 Mart ayının son haftasında ülkemizde de aktif hale gelen PUBG Mobil Oyunu , hem Android telefonlara hem de iOS telefonlara indirebilmektedir. Ortalama 900 MB alan kaplayan oyun, aynı anda yüz binlerce kişinin oyun içerisinde birbirleri ile mücadele etmelerini sağlamaktadır. PUBG Mobil Oyununu binlerce kişinin telefonlarına indirmeleri ile birlikte, bir çok sosyal medyada ve forumda oyunu açamadıklarını, oyuna giremediklerini ifade etmeye başlamışlardır. PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor sorunu ve çözümü için sizler için derlediğimiz çözüm önerilerini sizlerle paylaşıyoruz. PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor;

PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor

PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor

 1. PUBG Mobil Oyununu telefonlarında açamayanlar ilk başta internet bağlantısını kontrol etmesini öneriyoruz.
 2. Telefonunuzun Ayarlar > Uygulamalar bölümüne giderek burada Mobil PUBG oyun uygulamasını bularak bellek temizleme işlemi yapınız. Ön bellek temizleme işlemi yaptıktan sonra oyuna tekrardan giriş yapmayı deneyiniz.
 3. Ön bellek temizleme işlemi işe yaramaz ise, oyuna ait bir güncelleme olup olmadığını Play Store’dan ve App Store’dan kontrol ediniz. Güncelleme var ise oyunu güncelleyiniz, eğer güncelleme yoksa, oyunu telefondan kaldırıp tekrar kurunuz.
 4. Hala oyuna giremiyorsanız sürekli denemeye devam ediniz. İnternet bağlantınızın iyi olduğundan emin olunuz.
 5. Telefonunuz en az 2 GB RAM olması şarttır. Eğer telefonunuz 2 GB RAM’e sahip değilse oyun açılmayacaktır.
 6. Telefonunuzda yeteri kadar alanın olması, 2 GB RAM’e ait olmasına rağmen hala oyunu açamıyorsanız, telefonunuzda RAM’i fazla tüketen bir uygulamayı kaldırınız.
 7. Oyunu açmaya çalışmadan önce arka planda var olan uygulamaları kapatınız. Arkada planda çalışmaya devam eden uygulamalar RAM tüketmeye devam edeceğinden oyun açılmayabilir.
 8. Hala oyunu açamıyorsanız, telefonunuzu bir kere açıp kapamayı deneyiniz. Buda işe yaramaz ise bunların dışında size çözüm öneremiyoruz.

Zaman içerisinde PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor sorununa ait başka çözümler bulmamıza halinde burada yayınlamaya devam edeceğiz. Oyunun boyutunun yüksek olması ve oyun grafiklerinin yeterince belirgin olması, en az 2 GB RAM gerektirdiğinden, RAM oyunun açılması konusunda önemli bir etkene sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Numaradan İsim Sorgulama İsimden Numara Sorgulama

Film Nasıl İndirilir

Dizi Nasıl İndirilir

GBWhatsApp Son Sürüm

Cep Telefonuna Müzik Nasıl İndirilir

WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma

admin

“PUBG Mobil Oyunu Telefonda Açılmıyor [Kesin Çözüm]” üzerine 7 yorum

  1. admin dedi ki:

   Değerli ziyaretçimiz, telefonunuzun oyunu yeterince desteklediğinden emin olunuz.

  1. abdullah yanarateş dedi ki:

   Efe bey ne demek istediniz acaba?

 1. sancak dedi ki:

  Oyuna giriş yaptıktan sonra facebook hesabına tıklıyorum ama hesaba giriş sekmesi açılmıyor

 2. RIDVAN dedi ki:

  OYUNU YÜKLEYİP BAŞTAN YÜKLEME YAPIYORUM SÜREKLİ HATA VERİYO YARDIMCI OLURMUSUN ADMİN TELEFONDA YER VAR GENE SORUN CIKARTIYO KACKERE YÜKLEYİP DURDUM AYNI HATA

 3. Beyza üstün dedi ki:

  Oyunda sol tarafta starting… yazıyor beyaz bi yazı 2 saat beklememe rağmen açılmıyo ve silip tekrar yüklediğimde bi kaç kez giriyorum tekrar aynı hatayı veriyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.