Oyun

Pubg Mobile FPS Arttırma Nasıl Yapılır

Pubg Mobile FPS Arttırma Nasıl Yapılır Pubg oyuncuları için oyun sırasında daha kaliteli ve zevkli bir oyun oynamak için olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Pubg Mobile cep telefonlarında oynanmaya başlandıktan sonra Türkiye’de de hatırı sayılır bir oyuncu sayısına ulaşmıştır. Oyunun mobil sürümü yayınlandıktan sonra Pubg oyuncuları karşılaştıkları sorunları zaman içerisinde çözseler de şu an da karşılaştıkları sıkıntılarında bir tanesi de Pubg Mobile FPS Arttırma sorunlarını çözmektir.

Pubg Mobile FPS Arttırma
pubg mobile fps arttırma

Pubg Mobile FPS Arttırma Nasıl Yapılır

Pubg Mobile çok oyunculu, online oynanan bir video oyunudur. Oyun esnasında oyuncuların FPS oranlarının çok iyi olması, oyunda çok daha başarılı olmalarını sağlamaktadır. Fps değerinin kaliteli olması yani ping değeriniz fps değerinizi direk etkileyen faktörlerden biridir. Fps değerleriniz ise internet bağlantınız ile doğrudan ilgilidir. Ping değerlerinizi ölçmek için http://www.speedtest.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sayfaya giriş yaptıktan sonra Go yazısına tıklayınız. Test sonuçlarında en solda görünen değer sizin Ping değerinizi verecektir. Bu değerin düşük olması internet bağlantınızın kaliteli olması anlamına gelmektedir.

Peki FPS değerleri nasıl arttırılır; 

  1. Pubg Mobile oyununu oynarken kablolu bağlantı kullanmaya çalışın. Cep telefonunuzdan oynuyorsanız modeminize yakın oynamaya çalışın.
  2. Cep telefonunuzda oynarken arka planda çalışan uygulamaları kapatın.
  3. Modeminizi belli aralıklarla kapatıp geri açın.
  4. Çok büyük veriler indirirken FPS değerlerinizin kalitesi düşecektir.
  5. Tivibu gibi internet bağlantısı gerektiren TV kanalları açıkken FPS değerleriniz etkilenecektir.

Ayrıca bakınız: PUBG FPP ve TPP Nedir?

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu