Oyun

PUBG Mobile’de Arkadaş Ekleme Nasıl yapılır?

Pubg oyunu son dönemler de genç yetişkin demeden birçok kişi tarafından oynanan online oyunlardan bir tanesidir. Pubg oyununda asıl amaç düşmanlara karşı galibiyet elde etmektir. Dünya da bulunan tüm kişiler online olarak oyuna giriş yapar ve bir takım oluşur. Evlere girerek silahlar bulabilir ve daha iti bir şekilde savaşabilirsiniz. Kendi arkadaşlarınızla birlikte oynamak isterseniz de pubg mobile’de arkadaş ekleme kısmına tıklamanı gerekiyor. Böylelikle yakın çevrenizle birlikte daha güçlü bir takım olabilirsiniz. Bu nedenle çok fazla oynanan bir oyundur.

Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Pubg mobil oyunu oldukça rağbet gören oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun online olarak oynanaması da daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Arkadaş ekleme işlemini yaparak daha iyi bir takım olma avantajını da yakalamak mümkün. Bunun için izlememiz gereken bazı adımlar bulunur. Bu adımlar;

  • Pubg mobile oyununu açmak gerekir.
  • Daha sonra ekran da sol alt kısım da bulunan arkadaş ekleme simgesine giriş yapmanız gerekir.
  • Arama kısmına eklemek istediğiniz arkadaşınızın kullanıcı ismini yazarak aratın.
  • Ekranda görünen kullanıcı adının sağ üst tarafına tıklayarak arkadaşı eklemek gerekir.

Arkadaş ekleme seçeneği sayesinde karşı tarafa da mesaj gitmiş olacaktır. Böylelikle pubg mobile’de arkadaş ekleme işlemlerini de hızlı bir şekilde yapmış olacaksınız.

Pubg Ücretli mi?

Pubg oyunu birçok insanın oynamış olduğu ücretsiz bir oyundur. Ancak oyun içerisinde satın almalar bulunuyor. Genellikle kıyafet alma, karakter değiştirme, silah satın alma gibi işlemler belli ücretler karşılığında alınır. Ancak oyunu indirdikten sonra ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Pubg Oyunu Nasıl İndirilir?

Pubg oyunu hem ıphone gem de android telefonlar için oldukça kolay bir şekilde indirilen bir oyundur. Bunun için apple store veya google play üzerinden oyunu indirmek mümkün. Oyunu indirdikten sonra üyelik açarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Pubg oyunu hem telefonlar da hem de tablet ve bilgisayarlar da kolay bir şekilde oynanan bir oyundur. Bu nedenle oyunu ücretsiz platformlar üzerinden kolay bir şekilde indirmek de mümkün.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı