Oyun

PUBG UC Yükleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyunu oynuyorsanız güzel skinler ve itemler için hesabınıza para yüklemek isteyebilirsiniz. Bunun için hesabınıza UC (Unknown Cash) yükleyebilirsiniz. Fakat UC yükleme işlemi bazen kafa karıştırıcı olabilmektedir. Bu yazımızda PUBG Mobile hesabınıza nasıl UC yükleyebileceğinizi göstereceğiz.

PUBG UC Nedir?

PUBG Mobile oyunu içerisinde herkes eşit şartlarda savaşmaktadır. Ancak kendini estetik olarak daha güzel göstermek isteyen kişiler veya sahip olduğu skinler ile karşı tarafı endişelendirmek isteyenler UC ismini verdiğimiz oyun içi para birimiyle özel eşyaları satın alabilirler.

Ayrıca sezon başlarında ve royale pass bileti alırken de Unknown Cash sahibi olmanız oyun içerisinde sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bunun sebebi hızlı exp avantajı, birçok ücretsiz item şansı ve hesabınıza değer katacağınızın garantisidir. PUBG UC fiyatları miktarına göre değişiklik göstermektedir. 300-600 UC, türk lirası bazında 50-100TL arası bir ücrete sahiptir. UC miktarı arttıkça fiyatı da artmaktadır. Kendinize en uygun paketi belirleyerek hemen UC Satın alma işlemine geçebilirsiniz.

PUBG UC Yükleme İşlemi

PUBG Mobile oyununuz için UC yükleme işlemi ne kadar zor gözükse de aslında oldukça basit bir şekilde yapılabilir. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken parayı nasıl yükleyeceğinize karar vermektir.

 • E-Pin Kodu Alarak Yükleme
 • Kredi Kartı ile Direkt Ödeme
 • Mobil Ödeme
 • EFT/Havale ile Direkt Ödeme

Hangi ödeme yöntemini kullanacağınızı belirledikten sonra yapmanız gereken ise https://midasbuy.com/midasbuy/tr sitesine giriş yapmak. Buraya girdikten sonra aşağıdaki adımları uygulayarak kısa süre içerisinde hesabınıza UC yüklemesi yapabilirsiniz.

 • PUBG Mobile oyununu tıklayın ve açılan sayfada “UC Satın Al” sekmesine tıklayın.
 • Telefonunuzdan PUBG oyununu açın ve profilinize tıklayarak, profilinizin üst kısmında gözüken oyuncu numarasını kopyalayın.
 • Kopyalamış olduğunuz oyuncu numarası UC Satın Al sayfasına yapıştırın.
 • Daha sonrasında ödeme yönteminizi ve almak istediğiniz UC miktarını seçin.
 • “Şimdi Öde” tuşuna basarak karşınıza gelecek tüm işlemleri tamamlayın.

Bu işlemlerin sonunda UC’leriniz PUBG Mobile hesabınıza aktarılmış olacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz yöntem ile kredi kartı, mobil ve havale yöntemlerini kullanabilirsiniz. Fakat E-Pin ile yükleme yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz iki adet site bulunuyor. Bunlar oyunfor ve perdigital. Bu siteler üzerinden UC kodu satın alarak daha sonrasında tekrar midasbuy sitesine girin ve aşağıdaki adımları uygulayın.

 • Midasbuy sitesine girdikten sonra sağ üst menüde bulunan “EPIN” yazısına tıklayın.
 • PUBG Mobile oyun içerisinden oyuncu numaranızı alarak Midasbuy sitesine kayıt olun.
 • Daha sonra PerDigital veya OyunFor üzerinden aldığınız E-PIN kodunu bu sayfaya yapıştırın.
 • OK tuşuna bastıktan sonra UC’ler anlık olarak hesabınıza aktarılacaktır.

Tüm bu işlemleri yapmanız halinde oyun içi paralarınız hesabınıza yüklenecek ve doyasıya kullanabileceksiniz. İlk başta küçük miktarlar yükleyerek deneme yapabilir daha sonrasında büyük yüklemeler yapabilirsiniz. İyi ve bol skinli oyunlar dileriz.

Ayrıca dikkatinizi çekebilir: PUBG Mobile FPS Arttırma nasıl yapılır?

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu