Kapat
Puffin Tarayıcı
İnternet 282 views 1

Puffin Artık Windows’da

Puffin Tarayıcı

Dünyanın en iyi cep telefonu web tarayıcı uygulamalarında biri olan Puffin Web Browser’ın Windows Beta Sürümü artık yayınlandı. Google Play Store’da 10 milyon indirmeye sahip olan Puffin Web Browser yani Puffin Tarayıcı, kullanıcılarına diğer tarayıcılara kıyasla çok daha hızlı webde gezinme fırsatı sunmaktadır. Hızın yanı sıra, web gezintilerinde veri tasarrufu, gizliliği koruma ve cihazlarınızı virüslere karşı korumayı sağlamaktadır.

Peki Bunu Size Nasıl Sağlıyor?

 

Puffin Web Browser, diğer hiç bir tarayıcıda bulunmayan devrim niteliğindeki JavaScript motoru ve bulut bilgi işlem teknolojisi ile web sayfalarını ön işleme koyar ve sıkıştırmak için kendi sunucuları kullanır.


Puffin Gizlilik özelliği ile istediğiniz her yerde sörf yapabilir ve yerleşik gizli mod ile iz bırakmadan ayrılabilirsiniz.

Puffin Tarayıcı

Puffin Güvenli Surf özelliği ile Puffin uygulamasından Puffin sunucusuna yapılan tüm trafik şifrelenmiştir. Puffin aracılığıyla kamuya açık olmayan WiFi’leri kullanmak güvenlidir.

Puffin Tarayıcı

Windows’ta Puffin  Beta

Artık cep telefonlarınız da Puffin Wen Browser ile yapacağınız tüm işlemleri Windows İşletim Sistemli bilgisayarlarınızda da yapabilirsiniz. Puffin Windows kullanıcıları için Puffin Beta sürümünü yayınladı.

Beta sürümünü indirmek için TIKLAYINIZ

*Yazıya ait tüm görseller puffin ana sayfasından alınmıştır.

* BETA sürümü olduğu için hata verebilmektedir.

admin

“Puffin Artık Windows’da” üzerine 1 yorum

  1. Yakup dedi ki:

    Hızlı bir tarayıcı olmasıyla gönüllerde taht kurdu zaten 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.