İnceleme

Samsun Galaxy S8 Plus İncelemesi

Samsun Galaxy S8 Plus

Samsung Galaxy S8 Plus , son dönemde Samsung’un ürettiği uzay telefonu olarak biliniyor. Gerçekten telefonu incelediğimiz zaman her açıdan bizi etkilemeyi başardı. Telefona ilk baktığımızda fütüristik bir tasarıma sahip olması dikkatimizi çekti. Tasarım olarak göze hitap eden Galaxy S8+, kullanılabilirliği de ön planda tutmuş.

Samsung’un yeni harikası olan bu telefon, 6.2” boyutuna sahip olarak tasarlanmış. Tasarımı sade ve asil bir görünüme sahip olarak yapılmış. Biz incelerken telefonun siyah renklere sahip bir versiyonunu denedik. Özellikle telefonun bu modeline hayran kaldık. Telefonda kullanılan malzemeleye baktığımızda, önünde ve arkasında Corning Gorilla Glass 5 tercih edilmiş.

Samsung Galaxy S8 Plus, kullanıcı için üst düzey bir kullanım sunmuş. Özellikle arka ve ön kısımlarının kavisli olarak tasarlanması, telefonu kullanıcının eline tam oturmasını sağlamış. Telefon ekranının devasa denebilecek büyüklükte olmasına rağmen, tek elinize cihazı tutmanız, işlem yapmanız mümkün. Telefonda güç düğmesinin sağda, Bixby ve ses kontrol tuşlarının solda kullanılmış olması, bu cihazı diğer telefonlardan ayıran en önemli fark olmuş.

Telefonun çerçevesiz ekrandan oluşmasından dolayı, telefonda ana ekran tuşlarına yer verilmemiş. Parmak izi bölmesine arka tarafta yer alan kameranın yanında yer vermişler. Genel olarak tek eksisin bu parmak izi sensörünün, kamera yanına yerleştirilmiş olması diyebiliriz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.