Blog

Samsung Galaxy A20 Ekran Görüntüsü Alma

Bu yazımızda sizlerle Samsung Galaxy A20 ekran görüntüsü alma yani ss alma yollarında bahsedeceğiz. Samsung, güney Kore merkezli devasa bir şirkettir. Bu şirket kalite ve güveni baz alarak kullanıcılarına ulaşmayı düşünüyor. Bu yüzden ürettiği ürünlerde birçok özelleştirmeyi ve özelliği beraberinde getiriyor.

Özellikle ürettiği ürünlerden telefon piyasasına çok önem veren Samsung her yıl birden fazla telefonu piyasaya sürüyor. Bu telefonların oldukça fazla özelliğe sahip olması kullanıcıların nette ” Samsung Galaxy A20 ekran görüntüsü alma ” gibi sorular sormaya itti. Bu özellik çeşitliliği kullanıcıların kendi telefonlarını özelleştirmesine de olanak sağlıyor. (Ayrıca bakınız: Samsung galaxy A50 ekran görüntüsü alma)

Samsung Galaxy A20 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A20 Ekran Görüntüsü Alma

Bu soruna gelinecek olursa telefonun ses açma tuşuna ve güç tuşuna 2 saniye basılırsa ekran görüntüsü alacaktır.

Samsung Galaxy A20 Ayırt Edici Özellikleri

Samsung Galaxy A20 telefonunu diğer markalardan ayıran birçok özelliği vardır. Özellikle ”tek el” özelliği bunlardan biri olarak kabul edilir. Tek el özelliği cihazın kullanıcı tarafından tek el ile kontrol edilmesine olanak sağlıyor. Özellikle bazı kullanıcılar tek elini kullanmak zorunda olduğu durumlarda bu özelliği tercih edebiliyor. Bu özelliği aktif edebilmek için şu adımların takip edilmesi gerekir: ” Ana Menü > Ayarlar > Gelişmiş Özellikler > Hareketler ve İşaretler > Tek El Modu Aktif ” tuş kombinasyonu ile bu özellik aktif edilebilir.

Samsung Galaxy A20 Nasıl Güncelleme Yapılır?

Samsung Galaxy A20 telefonu Samsung şirketinin amiral gemisi olarak bilinir. Bu yüzden sürekli güncellenebiliyor. Fakat bazı kullanıcılar telefonlarının güncellenmediğini öne sürüyor. Bu sorunu çözmek için şu adımlar takip edilmelidir: ” Ana Menü > Ayarlar > Yazılım Güncelleştirmesi > Telefonumu Güncelle ” tuş kombinasyonu takip edilirse cihaz kendini önceki sürüme dönmeyecek şekilde güncelleme yapacaktır.

Samsung Galaxy A20 Fiyatları Nelerdir?

Samsung Galaxy A20, Samsung markasının amiral gemisi olması nedeniyle oldukça pahalı bir telefondur. Çoğu kullanıcı bu fiyatlardan yakınsa da yine de fiyatlar sabit olarak kalacaktır. En düşük fiyat ve en yüksek taksit ile Samsung Galaxy A20 1328 Türk lirasıdır. En yüksek fiyat ve en düşük taksit ile fiyatlar 1628 Türk lirasına çıkabiliyor.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu