Blog

Samsung Galaxy A8

Samsung Galaxy A8

Samsung beğenilen telefon modellerinden olan Galaxy A serisi gittikçe büyük ilgi görüyor. Şirketin orta segment telefonu Galaxy A serisi, Galaxy S serisinde alıştığımız “infinity” ekranı ile birlikte geliyor. Telefon devi olan samsung son çıkartmış olduğu telefonlar gittikçe çerçevelerini inceltiyor. Galaxy A8 modelide S8 serisi kadar olmasa da çerçevelerin ince olması, telefona muhteşem bir hava katmış. A8 serisi ile birlikte A8 Plus seçeneği ile de geleceği kesinleşti. Yani 2018 yılında Samsung Galaxy A8 ve A8 Plus telefonlarını piyasaya sürecek.

Samsung Galaxy A8 2018 İle Gelecek Özellikler

Galaxy A8 2018 modelin ortaya çıkan kullanım kılavuzu ve görselleri telefonun tasarımı açık ve net bir şekilde sızdırıldı. Telefonun en dikkat çeken yanı da ön ekranında çift kamera özelliği olmasıdır. Samsung şirketin tarihinde ilk kez çift ön kamera ile üretilecek olan Galaxy A8 serisini açıkçası bizde çok merak ediyoruz. Bu özelliğin telefona çok iyi bir özellik olarak geleceğinin de kanaatindeyiz. Bu özellik dışında Samsung’un diğer telefonlarında da görmüş olduğumuz Infinity Display teknolojisi bu modelde de olacağını gösteriyor. Donanımsal özelliklerine gelirsek şuan için net bir bilgi yok ama bizim tahminimizce 6 inç ekran büyüklüğü ile geleceğini düşünüyoruz. Ram, bellek, hafıza gibi özelliklerde henüz tam kesinleşmedi. Tasarım kısmında ise Samsung Galaxy A8 ve A8 Plus modellerin amiral gemilerinde kullandığı tasarımı kullanacak gibi duruyor.

Galaxy A8 Kullanıcıları Memnun Edebilecek Seviyede mi?

Acıkça söylemek gerekirse, Samsung telefon modelleri arasında en çok A serisi telefon modellerin üstünde durduğu bariz bir şekilde ortada. Samsung her sene yapmış olduğu gibi telefon modellerini bir üst seviyeye çıkartmayı başarabiliyor. A serisi de orta seviyede geliştirilerek kullanıcıları memnun ettiği gerçeği de ortada. Telefon fiyatlandırma konusunda özelliklerine göre oldukça makul bir fiyata piyasaya sürdürülüyor. Fakat A8 2018 modelinde beklemenin de üstünde bir teknolojide karşımıza çıkacak olması bu fiyatlarında artacağının habercisi olduğunu kesinleştiriyor.  Samsung’un 2018 model Galaxy A8 ve A8 Plus’ı CES’te duyurması bekleniyor. Kısaca özetlemek gerekirse  Samsung A8 modeli oldukça güzel bir tasarım ve donanımsal bakımında da kullanıcılarını memnun ettirecek bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.