İnceleme

Samsung Galaxy Book İnceleme

Samsung Galaxy Book İnceleme

Standart tabletlerden biraz daha farklı olan Samsung Galaxy Book , özgün tarzıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Çift kullanım özelliğiyle hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanma şansı sunuyor.

Kimler Almalı?

Daha sade ve kullanışlı bir tablet arayanlar, iş hayatında daha işe yarar bir ürün isteyenler için ideal bir model olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 4000-4500₺ civarında bir fiyatı olduğunu da belirtmek gerek.

Özellikleri

Samsung’un hem bilgisayar hem de tablet olarak kullanım şansı sunduğu bu tip ürünler giderek artmakta. Galaxy TabPro S’le de birçok ortak noktaya sahip üründe belli geliştirmeler yapılmış durumda. Ürün 10,6 ve 12 inç olmak üzere iki farklı seçenekte sunulmakta ve bu seçeneklerde başka farklar da bulunuyor. 10,6 inçlik modelde Intel Core M3 kullanılırken, 12 inçlikte ise Intel Core i5 kullanılmış ve ayrıca fiyatları da değişiklik göstermekte. Tasarım olarak rahatsız etmeyen ve kullanışlı bir yerleşimi olan klavye-ekran bölümü de gayet hoş bir görünüme sahip. Bunun dışında ön tarafta 5, arka tarafta ise 13 megapiksel çözünürlükte kamera bulunuyor. Kutu içerisinde bulunan diğer iki kullanışlı ürün ise S Pen ve 3’ü 1 arada çevirici adaptör. Bu adaptör sayesinde USB 3.0 ve HDMI girişine sahip oluyorsunuz. 2.5-3.1 GHz frekans aralığında çalışan işlemciye, 4 GB RAM’e ve 4000 mAh kapasiteli bataryaya sahip ürün bu özellikleriyle dikkat çekiyor. Hepsinizi göze alarak belirttiğimiz fiyat aralığına değecek bir ürün olup olmadığını değerlendirebilir ve bu incelemeden sonra ürün hakkında net bir görüşe sahip olabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.