Blog

Samsung Galaxy M10, M20 Ve M30s Ekran Görüntüsü Alma

Ekran görüntüsü almak, telefonlarımızda olan harika bir özelliktir. Bazı durumlarda not almak yerine ekran görüntüsü almak çok daha avantajlı bir durumdur. Ekran görüntüsü sayesinde beğendiğimiz bir yazıyı veya resmi kolaylıkla cihazınıza kayıt edebilirsiniz. Ekran görüntüsü almanın oldukça fazla avantajları bulunur. Bu bakımdan da son derece önemli bir özelliktir. Ekran görüntüsü almak oldukça basit bir işlem gerektirir.

İşlemi doğru şekilde yaptıktan sonra ekran alma işleminizi tamamlamış olursunuz. Samsung Galaxy M10, M20 ve M30 cihazlarınıza aldığınız ekran görüntülerini galerinizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Galerinizde ekran görüntüleri adlı klasörde kayıt altına alınan bu görüntülere aynı zamanda dosyalarınızdan da kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Böylece not etmekle uğraşmak zorunda kalmazsınız. (Ayrıca dikkatinizi çekebilir: Huawei ekran görüntüsü alma)

Samsung Galaxy M10 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy M10 cep telefonuna sahipseniz, kolaylıkla ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu cihazınızda ekran görüntüsü alabilmek için öncelikle cihazınızın yan kısmında yer alan ses kısma tuşuna ve güç tuşuna aynı zamanda basmanız gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra kolaylıkla ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M20 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy M20 cep telefonlarından ekran görüntüsü alabilmek için yapacağınız işlem son derece basittir. Telefonunuzda yer alan ses kısma tuşu ile güç tuşuna aynı zamanda basmanız halinde ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M30 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy M30 cep telefonunuzda ekran görüntüsü almanız son derece kolaydır. Basit bir işlem sayesinde anında ekran görüntüsü alabilirsiniz. Cihazınızın yan kısmında bulunan ses kısma tuşu ile güç tuşuna aynı zamanda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Böylece istediğiniz her şeyin ekran görüntüsünü kolaylıkla alabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Almanın Avantajları

Ekran görüntüsü almanın oldukça fazla avantajları bulunur. Bu bakımdan ekran görüntüsü almak oldukça fazla işimize yarayabilir.

Ekran görüntüsü almanın avantajları şunladır:

  • Uzun yazıları not almakla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • Beğendiğiniz bir resmi cihazınıza kolaylıkla kayıt edebilirsiniz.
  • Video içerisinde yer alan yazı veya resimleri ekran alabilirsiniz.

Bu bakımdan ekran görüntüsü almak oldukça avantajlı bir durumdur.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu