Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Samsung Müşteri Hizmetleri
İnternet 227 views 0

Samsung Müşteri Hizmetleri – Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Samsung Müşteri Hizmetleri – Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası ; Dünyaca ünlü Koreli teknoloji devi Samsung bir çok elektronik alanda faaliyet göstermektedir. Ülkemizde de Buz dolabından, çamaşır makinesine, cep telefonundan bilgisayar ve tabletlere kadar bir çok alanda Samsung marka ürünler bulunmaktadır. Samsung marka ürünleri tercih eden tüketiciler, Samsung Müşteri Hizmetleri ve Samsung Çağrı Merkezi sayesinde aldıkları ürünler ile ilgili yaşadıkları sıkıntılardan dolayı destek talebinde bulunabilmektedirler.

Samsung Müşteri Hizmetleri – Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Samsung Müşteri Hizmetleri yani Samsung Çağrı Merkezi telefon numarası 444 77 11 ‘dir. Samsung çağrı merkezi haftanın her günü sabah 08:00 ve akşam 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Samsung müşteri hizmetlerine ulaştığınız zaman sizleri Samsung modelleri için ayrıca tuşlamaya yönlendirecektir. Samsung modelleri için telefon tuşları şu şekildedir;

  • Android işletim sistemli cep telefonları ve tabletler için 1
  • Yeni aldığınız elektronik ve beyaz eşya servis kurulum talepleri için 2
  • Televizyon, fotoğraf makinası, ses ve sinema sistemleri ve benzeri elektronik eşyalar için 3
  • Beyaz eşyalar için 4
  • Tablet PC ve diğer bilgisayar ürünleri için 5

Samsung Müşteri Hizmetleri

tuşlamanız durumunda Samsung müşteri temsilciliğinden daha verimli hizmet alabileceksiniz. Yanlış tuşlama yapmanız durumunda ise müşteri temsilcisine bağlandığınız zaman tekrardan ilgili birime yönlendirileceksiniz. Samsung Müşteri Hizmetleri Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası kısaca 4447711 ‘dir. En sağlıklı iletişim direk telefon görüşmesi ile gerçekleştiği için en fazla tercih edilen yöntemdir.

Samsung Müşteri Hizmetleri servisine internet üzerinden canlı destek almak isteyenler Samsung’un Türkiye resmi web sayfasından ulaşarak canlı destek alabilirler. Canlı destek hizmeti her gün sabah 09:00 ve akşam 20:00 saatleri arasında verilmektedir.

Samsung müşteri temsilcisinden e-posta göndererek de yardım talebinde bulunabilirsiniz. E-posta ile Samsung müşteri temsilcisine ulaşmak çok zahmetli olsa da bazı durumlarda e-posta ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Samsung modelleriyle yaşadığınız herhangi bir sorunun çözüm süreci 30 iş günüdür. 30 iş gününden kasıt haftanın 6 gününü anlatmaktadır. Yani bir ürünle karşılaştığınız sorunun çözümü 5 haftayı geçemez.

Samsung müşteri hizmetleri konusunda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda Türkiye de hizmet veren müşteri temsilcilikleri göz önüne alındığında, Samsung bu konuda oldukça iyidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.